Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül nem megy. Mit csináljak?

Egyedül nem megy. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves fiam és egyedül nevelem. Az anyja lelépett és azt mondta hogy neki nem kell a gyerek. Pedig ő akart annyira gyereket..persze attól még szeretem. Csak az a baj hogy többet vagyok úton mint itthon...kamionos vagyok. Már oviba jár és ameddig nem vagyok itthon addig anyám elmegy érte. Néha segített a nővérem is de ő elköltözött. MEg amúgy se akarom mindig mindenkire ráhagyni. Már egyszer otthagytam a kamiont de vissza is mentem. Mondtam a főnökömnek hogy nem érdekel mit csinál de én hamarabb jövök haza. Hamarabb is jövök de nem tudok vele annyit lenni mint egy normális apa...néha viszem magammal. Amikor hazajövök akkor egyből szalad hozzám hogy "apuuu" és egyből elmeséli hogy mi történt vele aznap. Kár hogy nem tudok sokat vele lenni. Nem tudom mi lenne a legjobb. Szerintetek mit csináljak?

29/F


2010. szept. 7. 19:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Vagy eznem így megy?
2010. szept. 7. 21:47
 12/18 anonim ***** válasza:

Egyet értek egyedül eléggé nehéz.Neked is szükséged van egy társra, a fiadnak meg anyukára.Sok egyedül álló anyuka van, aki szintén társat keres.Amit szeretnék javasolni, a jogi oldalát mielőbb le kell rendezni, rengetek kellemetlenséget meg előzhetsz.Én is magam neveltem a gyermekem 14 éves koráig. Akkor találtam társat, akivel már harmincöt éve élek.

Minden jót kívánok nektek.

2010. szept. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
én írtam h írj privit, legtöbb amit tehetsz h sietsz hozzá haza és nagyon szereted
2010. szept. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Próbálj meg olyan munkát keresni, ami 8-tól 5-ig van, ha tudsz, annál többet más szülő sem tud a gyerekével lenni. De amíg nem sikerül addig ne emészd magad. Abban igazad van, hogy ha nagyobb lesz valószínűleg több idő kell hozzá, hogy jól ismerjétek egymást.
2010. szept. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
9%

igazad van..vidd magaddal nyugodtan és öld meg őt is

gratulálok az ilyen apáknak

2010. szept. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
???????
2010. szept. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

18:02-es nek:

Hogy mondhatsz ilyet?? Azért viszik magukkal az emberek, a gyermekeit, hogy addig is vele/velük lehessen az illető! Mert szereti, és törödik vele!

2010. szept. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
18:02 ezt most miért mondod? amúgy meg tetszik neki nagyon. Sokszor meg is kérdezi hogy mikor mehet megint velem. főleg a bányák tetszenek neki ahol van homok. Ott mindig ki akar szállni homokozni :D
2010. szept. 8. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!