Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Csak egyedül megy.

Miért van ez? Csak egyedül megy.

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, vannak barátaim akik nagyon szeretnek, kedves vagyok és mindig van egy-két jó szavam az emberekhez. Viszont ha először megyek egy társaságba, szinte senkinek nem vagyok szimpatikus, csak ha jobban megismernek. Ha kettesben vagyok valakivel akkor tök jól el tudok beszélgetni akárkivel, ha viszont egy társaságba de akár 2-3 ember közé kerülök, egyszerűen már nem megy, olyan kívülállónak érzem magam, a többiek jól el vannak, én meg csak hallgatok. Valahogy úgy érzem, hogy nincs mit mondanom olyankor..
2011. okt. 5. 06:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok nyugi. Nincs veled semmi baj, csak nem tudsz könnyen feloldódni nagyobb társaságban. :)
2011. okt. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Detto.

Beképzelt szöveg vagy sem, de engem is néha már meglepően szeretnek az emberek, ettől függetlenül én sem vagyok az a party közepe, sőőőőőt. Csak a saját társaságomban tudok könnyeden viselkedni.

Sose ez miatt aggódj :)

(Reggel még nem megy a fogalmazás bocsi)

2011. okt. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezzel én is így vagyok. De mindig azt gondolom, hogy ha valaki ad esélyt, hogy közelebbről megismerjen, akkor abból lehet igazi barátság, ha meg nem csak simán leírnak, hogy úgysem mond semmit, meg nem szimpi stb., azokat tojd le nagy ívben.
2011. okt. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom....csak vele az a gond hogy "idegennel" kettesben sem tudok beszélgetni kell 3-4 találkozó...így csak a kitartók a barátaim, és elég kevés van sőt nagy részük fiú....:(

Nem is tudom mi lesz elem ha egyszer lánybúcsúm lesz....

2011. okt. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy egyszerűen nem akarsz velük ismerkedni, még nem bízol bennük hogy akármit is mondj nekik?

Nálam ez az oka hogy nem ismerkedem társaságban, egyszerűen nincs kedvem újakat megismerni ha ott a jól bevált régi társaság.

2011. okt. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon szeretnék...de igazából szégyenlem magam, félek hogy valami butasgot mondok...
2011. okt. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*butaságot
2011. okt. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát én nem félek attól, hogy butaságot mondok. Nem tudom tényleg miért van ez. Mert az hogy nem akarok.. Ha kettesben vagyok valakivel akkor megy. Csak egyszerűen úgy érzem, hogy nincs mit mondanom. De tudom, hogy ez nem baj, csak néha kicsit lúzernek érzem magam, mert a társaságokban mindig van valaki akire mindenki figyel, mindenki kedveli és állandóan beszél. Én meg nem tudok.
2011. okt. 6. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!