Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan 27 évesen 18 év alattin...

Lassan 27 évesen 18 év alattinak néznek néha. Örülnétek ennek a helyemben? Lány vagyok.

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 17:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

pontosan ez a helyzet nálam is! :) :(

(egyébként én magasabb vagyok mint a kérdező)

2010. szept. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
én 26 vagyok. tőlem is rendszeresen elkérik a személyit, ráadásul nem is dohányzom a páromnak szoktam cigit venni bevásárláskor és akkor általában "igazoltatnak". most már csak mosolygok rajta. a cikis történet az az volt, hogy amikor terhes voltam (8,5 h. tavaly)és be kellett vásárolnom (építkeztünk és ebben tudtam csak segíteni)- cigit is vettem meg sört is - és az eladó elkérte tőlem a személyim. mögöttem hosszú sor, és én úgy elszégyeltem magam!! borzasztó érzés volt. ráadásul zavaromban még magyarázkodtam is.. na az ciki volt!
2010. szept. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

VElem is ez volt :)


Akkoriban nem örültem, de mostanában a 15-18 évesek "jó napotoznak" úgyhogy, gondolom változott a dolog... :(


Majd egyszer az egyiket nyakon csípem, és kifaggatom, hogy most mennyi idősnek nézek ki :DDD


28N

2010. szept. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Nikcsi ***** válasza:
Ketgyerekes anyuka vagyok, 27 eves. 168 cm es ugy 48 kg. Nemreg voltunk egy szorakozohelyen baratnommel, csak kint ultunk a kertben es beszelgettunk egesz este. Mellettunk levo asztalnal olyan 16-18 eves fiatalok ultek. Az egyikuk nagyon nezegetett, meg vigyorgott ram. Aztan par perc mulva elcsipte a beszelgetesunkbol hogy mi a helyzet. Szegenykem kopni-nyelni nem tudott... :) Szoval igen, nalam is ez a helyzet, parom is sokszor mondja hogy milyen szerencses vagyok, meg hogy 10 ev mulva orulni fogok ennek. :)
2010. szept. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Tegnapi 17:31-es vagyok. Volt, hogy a kórházban engem akartak behívni kezelésre, nem a gyereket, akit kísértem. Meg apuka nem akarta nekem adni a papírjait, mondván majd anyukámnak (az adminisztrátorunk). Ja, meg volt olyan, mikor még távolsági busszal utaztam, egy kisfiú mindig foglalt nekem helyet. Aztán már kezdett gyanús lenni a dolog. Végül mondta, milyen aranyos, stb vagyok, és hány éves. Mondom 20. Ő 12-13 volt. Utána már nem köszönt.:)
2010. szept. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Én 34 éves vagyok,de nem tippelnek sose többnek 24-nél.

Régebben mikor 20-on éves voltam idősebbnek néztem ki.A fene se érti ezt.

Én örülök,hogy fiatalabbnak gondolnak,úgyhogy igen :)

2010. szept. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Szintén zenész. :) Februárban leszek 27 éves, 160 cm és 45-46 kg vagyok, van egy 15 hónapos fiam. Állandóan azt hiszik, hogy az öcsém, és ha cigit veszek elkérik a személyimet.


A gyerekorvosnál is hitték már azt, hogy a fiam az öcsém, egy anyuka megkérdezte, hogy anyukánk hol van? Csak a boltban vagy dolgozik, hogy én hoztam le az öcsémet?? ... Mondtam, hogy ő a fiam... anyuka meg pirult... azóta összefutunk néha a játszón, előre köszön és zavartan mosolyog még mindig. :)

2010. szept. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Áhh.. vicces dolgok ezek :) De legalább nem vagyok egyedül :D
2010. szept. 8. 17:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!