Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan 27 évesen 18 év alattin...

Lassan 27 évesen 18 év alattinak néznek néha. Örülnétek ennek a helyemben? Lány vagyok.

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 17:18
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

17:31 írsz párat? :D

Én is kórházban dolgozom :)

2010. szept. 7. 17:32
 12/28 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk! :) 29 vagyok, van egy kisfiam, és még mindig gyereknek néznek! Pár éve még borzasztóan idegesített, most már kezdek büszke lenni rá!

Nyáron sétáltam a kisfiammal, és egy pasi beszólt, hogy milyen szép baba, és milyen fiatal az anyukája! Elkezdtem nevetni, hogy "nem is olyan fiatal". Megkérdeztem mennyinek néz, mondta, hogy max. 18. Mikor mondtam, hogy nemsokára 30, azt hittem hanyatt esik! :))) Jól esett, főleg, hogy láttam, ezt a döbbenetet nem lehet megjátszani. :)))

2010. szept. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló történetem, rendőr igazoltatott. Másfél órába tellett, mire felfogta (az iskolába is betelefonált, meg felhívta anyut!), hogy ugyan iskolába járok, de OKJ-s képzésre, ezért van szabad napom. Kicsit kellemetlen volt a város közepén a dolog, de legalább bocsánatot kért a felhajtásért.
2010. szept. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
én idén voltam 33, alacsony, vékony testalkatú vagyok. szeretem a jó ruhákat, fiatalos vagyok. mai napig idegen helyen kérnek igazolványt, ha dohányárut veszek. szomszédaink nyaraltak, így én mentem el a 16 éves lányuk tankönyvéért, a tanárnő a suliban azt hitte, hogy a saját könyveimért mentem, és jóformán lebac..tt, mikor kérdezte hogy tavaly milyen könyvtári könyveket kaptam és én nem tudtam megmondani. kórházban dolgozom én is, többször előfordult, hogy beavatkozásnál hisztit csaptak az emberek, hogy tanuló nem nyúlhat hozzájuk :-))) karácsonykor becsöngetett egy csaj, képeslapokat árult, megkérdezte itthon van e anyukám vagy apukám. mikor mondtam, hogy nincs, egész zavarbajöttt, hogy most akkor mi legyen. aztán szóltam neki, hogy kihívom a férjemet,ha engem nem tart ehhez elég érettnek.
2010. szept. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
a kórház fiatalít? én is ott dolgozom én ugyan 23vagyok de 14-15nek néznek, én is kaptam h tanuló vagyok...
2010. szept. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Uhh.. ez a "szüleid itthon vannak?"-dolog velem is előfordult nemrég..
2010. szept. 7. 19:03
 17/28 anonim ***** válasza:
25 vagyok (nő) és a mai napig elkérik a személyimet mindenhol. Lányom 2 éves, nem vagyok kicsi sem, 179. De nagyon zavar, múltkor már leugattam a trafikost mert nem akart cigit adni. Nem hiszem el, hogy nem látszik a korom :(
2010. szept. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Én 23 vagyok. Rendszeresen elkérik a személyimet :D Tavaly orvosnál voltam, beszélgettem egy öreg nénivel, és valahogy szóba került, hogy én hány éves vagyok. Megkérdeztem, hogy mennyinek nézek ki (akkor még nem tudta a koromat), és azt mondta, hogy 15 :O

Ja, amúgy van egy 3 éves kisfiam. Tök vicces, mert ha úgy megyek boltba, hogy gyerekkel együtt, akkor sosem kérnek személyit korhatáros dolgok vásárlásakor. Míg ha gyerek nélkül megyek, még egy nyomorék lottót sem tudok úgy feladni, hogy el ne kérnék. Én már csak röhögök rajta, de egy-két éve még idegesített. Most meg már úgy vagyok vele, hogy ha elkérik a személyimet, már előre élvezem a boltos döbbent arcát, amikor kiderül, hogy több mint öt évet tévedett a korom megtippelésénél :)

2010. szept. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is így vagyok vele...vékony vagyok, szőke és kékszemű. 24 éves vagyok, de rendszerint 15-16 évesnek gondolnak. Én még nem bánom, majd ha munkahelyet kell keresnem, lehet, hogy hátrány lesz, hogy nem tűnök majd ki a tanítványaim közül.:-)

2010. szept. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Ja, az nekem is megvolt, hogy itthon vannak-e a szüleim :D Pár napja, jöttek kopogtató cédulát gyűjteni, nyitom az ajtót, fiacskám is ott toporog az ajtóban, a hapsi meg megkérdezte, hogy van-e itthon felnőtt, szüleink vagy valaki. Mondtam neki, hogy itt én vagyok az egyetlen szülő, illetve felnőtt is, ha esetleg én megfelelek :D
2010. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!