Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor kiderül, hogy az eddig...

Amikor kiderül, hogy az eddig nagyon kedves családtag valójában egy bántalmazó féreg, akkor miért hunyja le mindenki a szemét?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy a mindenkivel jópofizó, kedveskedő nő otthon rendszeresen verte a gyerekét. Erre a gyermek lesz az, aki találgat. Őt senki sem hallgatja meg, az anyját védik.


Miért viselkednek így? Egy komplett egész család tagadja, hogy az illető valójában egy bántalmazó?


2021. dec. 23. 20:41
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
12%

12: "Ha majdnem heti szinten kékre-zöldre verte a gyereket, akkor annak azért volt nyoma, nem? .......... Rokonok, pedagógusok hol voltak?"


Ott, hogy kamu az egész!

Elkezdődött a téli szünet, sok a ráérő tini.

2021. dec. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

A páromnak rokona a kisgyerek unokatestvére. Ősszel voltunk az esküvőjén és hallottam a mosdóban (nem tudták, hogy bent vagyok), ahogyan az “anyja” a magassarkúját próbálta igazítani, a gyerek pedig megkérdezte, hogy segíthet-e, erre lek*rvázta a 10 éves gyerekét, hogy ne pofázzon, vele csak a baj van, soha nem kellett volna megszületnie, utána pedig hallottam a pofonokat, meg a gyerek pityergését. Mire végeztem volna, addigra ők is elmentek, de igazság szerint kb. lefagytam. Mindezt elmeséltem a páromnak, és azt mondta, hogy vannak infói arról, hogy a nő renszeresen veri a gyereket, az unokatestvére viszont zsigerből védeni kezdte az “anyját”, hogy biztosan nem tenne ilyet a gyerekével, ha igen, akkor biztosan csak provokálta őt. A gyerek nekem nem úgy tűnt, hogy rosszcsont lett volna, épp ellenkezőleg, csendes és félénk volt. Ma olvastam épp egy cikket a gyerekbántalmazásról, és eszembe jutott, hogy miért nem törődik ezzel a család?

Mi külföldön élünk, nem tartjuk velük a kapcsolatot, a párom pedig ritkán beszél az unokatestvérével.

2021. dec. 23. 23:59
 23/33 anonim ***** válasza:
92%
Pedig hány ilyen "anyuka" van. Okádni tudnék ettől a minden anya szereti a gyerekét maszlagtól. Ja, és hogy családbántalmazóknak mindig a férfiakat állítják be, miközben a nők sokkal kegyetlenebbek tudnak lenni a saját gyerekeikkel. Az én anyám is ilyen. Neki köszönhetem h egy mentális roncs vagyok. Állandóan hisztizett,cirkuszolt, mindenért minket hibáztatott, mindenbe beleugatott, mindenkit elmart tőlünk stb. Ha bántottak minket, kifejtette, hogy megérdemeljük, ő maga adott nekünk gúnyneveket stb. és előszeretettel összevert minket pálcával. Külsőleg játszotta a szent jóságos anyát. A legtöbb mocskosságot ő vágta a fejünkhöz. Stb. A bátyánkkal még nem viselkedett így, az a szemefénye. Idősebb nálunk 14 évvel. De engem a nővéreimmel egyfeszt bántott az a nő. A bátyánk pedig azt hiszi csak kitaláljuk, meg csak szemét módon hazudozunk, hálátlan sz.rok vagyunk. Amúgy meg gyerekként sosem mertünk erről beszélni, ha kérdezték mi az a sérülés, azt hazudtuk h a macska karmolt meg (egyszer valaki sejtett valamit, és megkérdezte, hogy mi van tigrist tartotok?), vagy elestem a biciklivel stb. Ha elmertük volna mondani bárkinek is mégszemetebb lett volna. Amúgy szokás szemethunyni, jaj nem szólunk bele stb. Az ilyenek ezért mindig megússzák.
2021. dec. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
85%
Még mindig várom, hogy elmondd, mit találgat a gyerek.
2021. dec. 24. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
95%

Testnevelés órán mit szól a tanár ha a gyereknek le kell vetkpőznie és látszanak a verések nyomai?

Aki tud erről, miért nem fényképezi le amik látszanak a gyereken és miért nem küldi azonnal a fényképpel együtt az információkat a gyámhatóságnak?

Láthatóak a kék-zöld foltok, írod: kékre-zöldre veri miért nem tesz valaki valamit aki tud segíteni?

2021. dec. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
93%

25: én is így nőttem fel, azért ügyelt rá anyám hogy úgy üssön hogy a ruha takarja.

De ha mégis látszott valami, pl egyik reggwl olyan mélyen bele karmolt az arcomban, és ott maradt egy kis alvadt vér, mert iskolába menet volt, hát az osztálytársaim csak kicsúfoltak hogy biztos össze kentem magam kakós csigával. Am fényes nappal a piac kellős közepén tette, emberek szeme láttára.

Vagy amikor volt egy vágás rajtam, a tanár csúfolt ki az osztály előtt hogy milyen ügyetlen vagyok,h megvágtam magam. Mindenki frusztrált és a suliba is élvezik h találnak egy gyenge láncszemet akit nem véd meg senki.

2021. dec. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
94%
25. Mert gyávák és nem akarnak bíróságra járni. Mai napig ez a tendencia. Mindenki becsukja aszemét, hogy majd a másik...
2021. dec. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
93%
26. Nálunk is ilyenek voltak a tanárok. Ha b.sztattak másokat még beálltak kb. Adták a kis szörnyetegek alá a lovat. A vicc, hogy amikor meg volt ez a két suli miatt lett öngyilkos esett, azok posztolták a legjobban, hogy jaj megkell állítani az iskolai bántalmazást, jaj a tanár dolga is stb. Aut hittem mindjárt oda kommentelek neki....
2021. dec. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
94%
Az megvan hogy a bántalmazók a legnagyobb színészek, rohadt jól alakoskodnak? Apám is ilyen volt. azt hitte mindenki milyen áldott jó ember, közben meg napi szinten vert, ürügy mindig akadt rá. Ha meg szólt az ember, le volt ugatva, hogy mit hazudozik arról az áldott jó emberről, aki csak a családjának él...
2021. dec. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

29: tipikus pszichopaták, akik nagyon jól viselik a maszkot. A nő is elképesztő módon játszotta az eszét, mindenkivel nevetett, mindenkit meghallgatott, imádott sztorikat mesélni, főleg amiben saját magát fényezte, és a mosdóban azt hittem, rosszul hallok!


A korábbi hozzászólásokra nem igazán tudok mit reagálni, mert az én kérdésem is pont erre irányul. Hogy miért nem tesznek az emberek semmit?

2021. dec. 24. 15:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!