Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap érdemes kiöltözni?

Holnap érdemes kiöltözni?

Figyelt kérdés
Azt gondoltam hogy holnap kiöltöznék mivel karácsony lesz de ha nem megyünk sehová akkor mi értelme van?
2021. dec. 23. 20:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%
Fölösleges szerintem, bár igazából aki úgy szereti, azzal sincs baj.
2021. dec. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Magunknak öltözünk ki. Az ünnep kedvéért. Kényelmesben vagyunk itthon mindig, de különleges alkalomhoz különleges öltözet dukál. Különlegeset eszünk, amit máskor nem. Én hülyén érezném magamat macinaciban.
2021. dec. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
54%
#10 Akkor egyáltalán minek tartasz bármilyen ünnepet? Díszítettetek karácsonyfát? Főztök ma olyat, amit máskor nem? Ajándékoztok ma egymásnak valamit? Gondolom akkor ezek is elmaradnak, mert azt sem látja senki! Amit nem posztolsz ki az instára, az minek is van, nem??
2021. dec. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
95%
Mi a szüleimmel és a tesómmal ki szoktunk öltözni szenteste a vacsorához. Férjem családja pl. nem, ők simán leülnek macinaciban és pólóban.
2021. dec. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!