Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek nincs családi segítsége...

Akinek nincs családi segítsége az honnan tudja hogy kell kezelni egy albit pl?

Figyelt kérdés

A családra nem számithatok, elkezdtem az egyetemet de megszakítom a kapcsolatot velük. Persze az egyetem lesz a legkisebb baj, de nincs lelki erőm befejezni.

Azt sem tudom hogy kell megcsinálni egy adóbevallást vagy hogy kell nyitni/zárni egy kerti csapot télen vagy egyáltalán bediktálni a gázt stb. Azt sem tudom ha mondjuk apukám meghalna akkor hogyan kell eltemettetni.

Wtf más ezt honnan tudja?


2021. dec. 22. 21:24
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Mmint családdal szakítom meg. Az okokat most hagyjuk, borzalmas családom van sajnos.
2021. dec. 22. 21:26
 2/31 A kérdező kommentje:
Vagy ott vannak a banki ügyek. Teljesen homály nálam a pénzügyek.
2021. dec. 22. 21:27
 3/31 anonim ***** válasza:
85%
Internet a barátod, ott mindent megtalálsz ;)
2021. dec. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
95%
Internet, szolgáltatók oldala, telefonos ügyfélszolgálat stb. Akinek van kapcsolata a szüleivel, az sem biztos hogy tőlük tanulja meg az ilyesmit. Én legalábbis sokmindent magamtól tanultam meg, vagy barátaimtól, munkatársaktól, szomszédtól stb.
2021. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
33%
Az igen. Hol éltél eddig, barlangban? Hogy nem lehet ezeket tudni?
2021. dec. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%
Utánajár. 2021 van, 30 éve is megoldották az emberek, max elment érdeklődni, az internet korában meg azért csak az nem fogja tudni pl az albérlettel kapcsolatos dolgoakt aki nem akarja.
2021. dec. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
99%
Adóbevallás miatt ne aggódj, a NAV elkészíti. Ha akarod, ha nem.
2021. dec. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
86%
Az albérlet egyébként is "szürke zóna", én nagyon kétlem, hogy minden főbérlő becsületesen adózik a bevételei után! Csoda ha egyáltalán bérleti szerződés van.
2021. dec. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
63%
Az internet korában ne legyél már egy ekkora szerencsétlenség.
2021. dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
94%
Most komolyan, miért kell ennyire leoltani a kérdezôt? Nem hiszem, hogy arról lenne szó, hogy nem tudna utàna jàrni. Nyilván meg fogja tenni, ha arról van szó. De valóban érdekes kérdés, hogy mit ad át a szülő a gyerekének... Az én nagymamàm például kimondottan az a szülő típus volt, aki tudatosan távol tartotta a gyerekeit/unokàit midentől, azért hogy ő legyen a világ közepe, aki megold mindent, és mindig szükség legyen rà. Magyarul életképtelenre nevelte a gyerekeit. De sok "jó szülő" is elköveti ezt a hibát. Így mindenki a saját bőrén szerez tapasztalatot.
2021. dec. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!