Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családi problémában kérnék...

Családi problémában kérnék segítséget!?

Figyelt kérdés
Családi problémám a következő.3hónapja a szüleimnél lakom a 3,5éves kisfiammal,mert ez volt a legjobb megoldás akkor.Azóta a fiam a kerületi óvodába jár.2 napja mint két szülöm veszekszik velem és közölték,hogy megtűrt személy vagyok.Párom más kerületben lakik egy ismerősénél.anyám közölte,hogy én meg a párom kiakarjuk őket csinálni pedig ilyen a párommal szóba sem került.Soha nem tennénk ilyet.Sajnos vannak az életünkben nehéz gondok.Párom is csak alkalmi munkákból él,mert állandót még nem sikerült találnia.Sajnos én sem tudtam még munkát találni pedig rajta vagyok,hogy dolgozhassak.Már ott tartok,hogy a páromra bízom a gyereket és feladok mindent.Nem látok egy szerűen kiutat.Nem tudom mi tévő legyek.Azért jöttem a szüleimhez meg a gyerekhez,hogy megnyugodjak és rendbe jöjjünk egy kicsit.De így már még jobban ideges vagyok.Összeköltözni nem tudunk,mert míg nincs mindkettőnknek állandó munkahelye addig albérletet nem tudunk fizetni.Gyerek is igen nehezen viseli el ezt az életet,mert nem érti miért nem él velünk az apa.Mit tehetnék?
2012. szept. 20. 11:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

önkormányzat szociális osztály


megmondják milyen lehetőségek vannak pályázattok önkormányzati lakásra.

2012. szept. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted mások hogy csinálják?

Dolgoznak, összeköltöznek, megoldják. Nem mindenki futhat anyuhoz, örülj, hogy befogadtak, és segítenek. Nyilván nekik sem jó ez a helyzet.

Munkát ha nehezen is, de lehet találni. Ha a szüleidnél laknátok, és lenne mindkettőtöknek munkája, be tudnátok szállni a rezsibe, kezdetnek megtenné, akkor nem morognának veletek, feltételezem.

2012. szept. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Találjatok munkát, szinte bármit vállaljatok el és akár egy szoba konyhába költözzetek be...
2012. szept. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Pályázati lakások megpályázása nem rég volt a kerületben így erről is lemaradtunk,mert akkor még vidéken éltünk és édesanyám nem akarta kikérni a papírt,hogy leadjuk.
2012. szept. 20. 11:40
 5/20 anonim ***** válasza:
3 és fél éves a gyerek. ha közös fiatok, és első nap teherbe estél, akkor is már több, mint négy éve a semmiből éltek, mások nyakán?
2012. szept. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Szegény kisfiú...

Oda a kis lelkivilága,nincs előtte családkép...

Ráadásul az anyja bármikor lemondana róla...

2012. szept. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Szociális lakást nem olyan egyszerű megkapni.

Azért is kell ám valamennyit havonta fizetni.Ingyen senkinek sem adnak fedelet a feje fölé.Illetve egy ilyen hely van,a hajléktalan szálló...

2012. szept. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
nem semmi.nem akarásnak nyögés a vége.talán nem itt kellene kérdezősködni,hanem az állásokat bújni.csodálatos család.a helyedben meghúznám magam és hálát adnék a szüleimnek,hogy befogadtak gyerekestül,nem pedig még lázadozni. az apuka is szép mondhatom,gyereket azt tudott csinálni,de eltartani nem.!Egyikőtöket sem sajnállak, csak a gyermeket!le lehet pontozni.
2012. szept. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb válaszolónak igaza van! Én is azt gondolom,hogy akkor kell gyereket vállalni,ha megvannak a megfelelő körülmények hozzá. Munka,lakás stb..


De! Ha bármilyen okból kifolyólag a lányom ilyen helyzetbe kerülne,segíteni próbálnék,és nem taposni rajta még egyet!

2012. szept. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Szép család vagytok. Egyiketek se dolgozik, persze épp most kerestek munkát. Lakásotok, bevételetek nincsen. Mégis!

Hogy képzeltétek el az életet? Legalább valamilyen iskolát elvégeztetek?

2012. szept. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!