Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire elég manapság havi 100....

Mire elég manapság havi 100. 000 Ft? Ki hogy van ezzel?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 10:32
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
Hát ebben a hónapban arra volt elég, hogy befizettem a számlákat, megvettem az őszi ruhákat a gyerekre, befizettem a bölcsit és megvettem a tisztítószereket (mosószer, öblítő, mosogatószer, fehérítő). De ennivalóra ebből már nem jutna. Még szerencse, hogy a férjem is keres, mert az ő fizetéséből megy a lakáshitel és abból eszünk. Manapság már nagyon kevés százezer ft egy hónapra.
2010. szept. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
mondjuk ha belegondolok hogy mi általában 300.000.- fizetünk csak számlákra /hó... ehhez jön a kaja, kocsi, ruhák, egyéb költségek.. a 100.000.- egy vicc.
2010. szept. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:

Hát tényleg nem sokra elég,de ha muszáj akkor be lehet osztani.

nálunk 3 gyerek van,1 még csak 3 hós a másik kettő már ovis szinten van.

jelenleg csak az én pénzem van,ami 103 ezer ft.Ez a hónap rettentő nehézkes lesz,mivel a 103-ból 60 már el is ment és mégcsak 1 csekket fizettem ki,ruhák kellettek az ovis fiaimra és kaját vettem.a villany+víz már csak ezután jön.a maradék megy kajára.jelenleg amig a páromnak nincs munkája,addig az a szerencsénk,hogy a gyerek napközben az oviba eszik.Párom elvesztette az állását és most jelenleg a tartozásaink fizetése ebből nem megy,néhányat már fel is mondtak,úgyhogy majd lesz valahogy,ha talál végre újra munkát akkor tudjuk csak fizetni az elmaradottakat.



azt aki azt írta,hogy 100 e ft-ot 2 naponta feltol az orrába megkérdezném,hogy akkor mi a fenéből él???

2010. szept. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:

" azt aki azt írta,hogy 100 e ft-ot 2 naponta feltol az orrába megkérdezném,hogy akkor mi a fenéből él???"


A Stholra próbált célozni...

2010. szept. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:

"100.000.- egy vicc."


Vicc nem vicc ez az átlagkereset Magyarországon,sajnos..,és ebből kell megélni!Szégyen,komolyan mondom..,ami ebben az országban folyik!!!

2010. szept. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
A férjemmel ketten családi pótlékkal eggyütt 170.000 Ftból élünk 2 három éven aluli gyermekkel. Szűkösen,de megélünk.
2010. szept. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:

egy kicsit javítanék. az átlagkereset nettó 130 000 jelenleg Magyarországon. (de ebben a milliárdosok és az utcaseprők is benne vannak)

én 100-at keresek, párom 160-at. így hozzuk az átlagot. nem panaszkodom, kijövünk belőle.


de ha egy főről van szó nettó 100-al, esetleg albérlet, az már szűkösebb, de nem lehetetlen beosztani

2010. szept. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
61%

12:15: ezért írtam hogy 1 ember meg tud élni belőle simán! gyerekkel természetesen több kell.

Valaki írta h albi nélkül könnyű: a hitelem 20 havonta, kb ennyi lenne akkor is ha albiban laknék, mert 30 nm a lakás.

2010. szept. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

És te hol találsz 20ezerért albérletet?

Én szolnokon legolcsóbbat 35ezer+rezsitől láttam+5ezer közös ktg

2010. szept. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:

Van, hogy 2 felnőtt egy vagy két gyerek ennyiből él, de nem élnek magas színvonalon, azaz mindenki eszik-iszik-alszik. Minimális ruha, belföldi nyaralás, hitelmentes autó és lakás hozható ki belőle.


-----------

Ez a nettó fizetésem fele. 25 ezer autó törlesztő, 25 ezer babakaja, 20 ezer életbiztosítások, 15 ezer havi színház, hangverseny, 15 ezer kutyakaja.


A másik 100 ezret és a férjem fizetését nem kérdezted, hogy mire kell.


(2 felnőtt 1 gyerek 4 kutya)

2010. szept. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!