Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire elég manapság havi 100....

Mire elég manapság havi 100. 000 Ft? Ki hogy van ezzel?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 10:32
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
89%
100ezerből én sem tudnék megélni, amúgy 70ezret keresek. Ha nem lenne a párom, akkor nem tudnánk fizetni a lakástörlesztést és a számlákat sem. Kettőnknek együtt összejön a 200, de ez sem sok... Nem tudom mire lesz elég, ha gyerekünk lesz, és én is csak gyes-t fogok kapni...
2010. szept. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:
Mert sajnos nekem sem elég..albi meg ilyenek..ha nem lenne párom,nemtom mi lenne velem...
2010. szept. 6. 11:23
 13/51 rozika10 válasza:
100%

mi 3an vagyunk és ápolásin vagyok a mamával az 20ezer forint a férjem a balatonon melozik hogy megéljünk az a 100 ezer ft nagyon kevés 7 éves a kislányunk hát vannak igényei,meg azért nekem is lennének de nem futja rá!

ez van sajnos!

2010. szept. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
100%

10.43 vagyok.Én albérletben lakom.32 ezret fizetek, ebben benne van a víz, villany.(Szolnok megye)Külön a gáz fogyasztás.Télen volt hiogy 25 ezer is volt a gáz számla.

A "maradék" ment kajára, meg ami még esetleg belefért, és szükséges volt nagyon.

Pl bérletek.Egyém 9800 lányomé 2025 ft.(fiamnak nem kell hála az égnek)

De most a nyáron lehetett kicsit spórolni, mivel volt hogy csak 2 m2 volt a gáz fogyasztás.

(Igaz az elment mikor elmentünk strandra, Visegrádra.Végülis ennyi volt a nyári élmény.Vidámpark üdülési csekkből)

2010. szept. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos így él a nagy magyar átlag! Én 40 éves vagyok, 80 ezret keresek, és boldog vagyok, hogy állásom van!!! Amúgy ha nem lenne párom, én sem tudnék megélni, csak a lakás rezsim közel ennyi, és van 2 gyerek. Teljes lehetetlenségben van az ember!
2010. szept. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
100%
nekem az albi (csak egy szoba) kb 40 ezer havonta, ha veszek bérletet, az plusz 10ezer, " egyéb kiadások... most havi 70 ezret kapok (félállás)
2010. szept. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
Én a szüleimmel lakom, nagyjából ennyit keresek, és simán elmegy zsebpénznek (utazás, könyvek, ruha, programok) úgy, hogy teljesen átlagos szinten élek, nem luxusban. Nem is tudom, mi lenne, ha ebből még kaját és rezsit is kellene fizetnem. Valószínűleg vegetálnék, kevésbé tartalmas életet élnék.
2010. szept. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:
Borzasztó számomra és egyben elkeserítő az a tény, miszerint kis hazánkban ilyen sokan tengődünk ezen a megélhetési szinten..az, hogy félretegyünk, gyűjtsünk az már már lehetetlen..végigélni így egy életet, plusz család...nem tom hogyan..
2010. szept. 6. 11:52
 19/51 anonim ***** válasza:
76%

Semmire sem elég.

Én még otthon lakom, 70-ezret keresek, méltányossággból 10-20-ezret adok haza, marad 50 -10 bérlet, marad 40 és zsebpénznek elég ennyi. :( Persze a mostani helyzetemben királyi fizetésnek tartanám ezt a 100 ezret, de szeretem a munkámat, és ha váltani fogok, akkor annak komoly oka lesz (saját lakás, gyerek stb.) Szóval ugyanitt fogok tartani.

2010. szept. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
nem igazán lehet, bár ez tényleg attól függ, h. mennyi az albi,mert én otthon fizettem 30-at+15 biztosítás és valahogy mégsem maradt pénzem mert elment valamire,de a jogsit megcsináltam, nyaralni is voltam, most 200-ból fogunka párommal albiba menni, ami havi 60+15 biztosítás,neki kb.50a számla,de neki vannak igényei, szóval előre félek, hogy otthon 45 lakbérrel nem jöttünk ki, szóval most 15-20-al többel hogyan fogunk félre rakni még nem tudom,de legalább csak kettesben leszünk és szeretjük egymást, csak ez számít.Igaz ettől még éhen lehet halni,ha valakinek nagyok az igényei,de legalább van melletted valaki és ez sokat számít!Hajléktalan nem leszel ennyiből,de azért figyelni kell, h.mikor,miből,mennyit veszel.Akciók,olcsó,könnyű kaják,ruhák, mellékállás stb.
2010. szept. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!