Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normálisak a szuleim?

Normálisak a szuleim?

Figyelt kérdés
Van cégünk, es rengeteg alkalmazottunk, a szüleim mindenkivel baratkoznak, meghívják őket a házunkba egytől egyig, úgy hogy vad idegenek, én magamnak való vagyok, nem nagyon beszelek senkivel.. de tenyleg max van 1,2 barátom es így ennyi, ezzel nem is lenne gondom, mert semmi közöm ahhoz hogy a szüleim kiket hoznak házhoz, meg hogy kik a barátaik, meg kik nem, visszont folyamatosan veszem észre, hogy azok az emberek akikkel spanolnak, barát, ez az, össze vissza hazudgálnak róluk, marmint a szuleimrol, sokszor még a cégről is. Lázitják jobbra balra az újakat, a szuleim meg full spanolnak velük. Az egyik barátnőmeknek is szintén van cégjuk, ott megint mas minden mint nalunk, a baratnőm szülei sokkal, de sokkal komolyabbak, az alkalmazottakkal nincs spanolás, bármi van, nem elnézik, azonnal ki rugják, fegyelmezettebbek, egy rossz szó, es azonnal rugják ki az embert, visszont ott nincs az, hogy képesek be szolni a főnöknek, merthát miert ne? Ott ilyen nincs, egy rossz szót nem mernek mondani, még véletlen se.
2021. dec. 5. 21:01
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
10. Semmennyire nem ertek ehhez,de azt tudom hogy náluk is rengeteg alkalmazott van, illetve nálunk is, kb egyforma.
2021. dec. 5. 22:26
 12/18 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem kettő között lenne az aranyút, de azt nem sokan tudják sokáig tartani. Az elején csak csak, majd kibukik, hogy ki "zsarnok", ki a legjófejebb főnök, akit lehet rángatni.


Ismerősöd cégénél az alkalmazottak nem biztos, hogy tisztelik a főnököket, csak félnek, míg a te szüleidnél meg az jöm, hogy tudják mennyire tudnak velük szórakozni. Sok ember sajnos ki is használja a jószívűeket.


Lakásba szerintem akkor lenne érdemes hívni bárkit is, ha már x ideje ott van, megbízhatónak látszik ( ki lett ismerve kicsit).

2021. dec. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
56%
És te honnan tudsz ezekről az állítólagos lazítasomról ha senkivel nem beszélsz?
2021. dec. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
32%
Milyen jellegű cegről van szó?
2021. dec. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
33%
Ö dolguk ha ök vezetik.
2021. dec. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
13. Attól még mert nem beszelgetek, hallok, es láttok.
2021. dec. 5. 23:02
 17/18 anonim ***** válasza:
Nyugi. Majd ha a te céged lesz. Gondolom kirugsz mindenkit , minden kis dolog miatt. Aztán majd dolgozhatsz te és a családod mindenki helyett.
2021. dec. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
55%

#16: Aha..... Álruhás Mátyáskirályként ott jársz az üzemben/boltban/stb. és hallgatod, hogy mit beszélnek az alkalmazottak...


NA mesélj még...! :)))))

2021. dec. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!