Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normálisak a szuleim?

Normálisak a szuleim?

Figyelt kérdés
Van cégünk, es rengeteg alkalmazottunk, a szüleim mindenkivel baratkoznak, meghívják őket a házunkba egytől egyig, úgy hogy vad idegenek, én magamnak való vagyok, nem nagyon beszelek senkivel.. de tenyleg max van 1,2 barátom es így ennyi, ezzel nem is lenne gondom, mert semmi közöm ahhoz hogy a szüleim kiket hoznak házhoz, meg hogy kik a barátaik, meg kik nem, visszont folyamatosan veszem észre, hogy azok az emberek akikkel spanolnak, barát, ez az, össze vissza hazudgálnak róluk, marmint a szuleimrol, sokszor még a cégről is. Lázitják jobbra balra az újakat, a szuleim meg full spanolnak velük. Az egyik barátnőmeknek is szintén van cégjuk, ott megint mas minden mint nalunk, a baratnőm szülei sokkal, de sokkal komolyabbak, az alkalmazottakkal nincs spanolás, bármi van, nem elnézik, azonnal ki rugják, fegyelmezettebbek, egy rossz szó, es azonnal rugják ki az embert, visszont ott nincs az, hogy képesek be szolni a főnöknek, merthát miert ne? Ott ilyen nincs, egy rossz szót nem mernek mondani, még véletlen se.
2021. dec. 5. 21:01
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Anyámék meg csodalkoznak, hogyha valaki szemtelen, vagy barmi ilyen... de szerintem túlzás ez az egesz..
2021. dec. 5. 21:02
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Te is szívesebben dolgoznál egy olyan cégnél, ahol egy rossz szó miatt azonnal kirúgnak, mint egy olyannál, ahol barátságos a főnök?
2021. dec. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
29%
Miért nem szólsz anyadenknak?
2021. dec. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul fogalmaztam! Nem olyanra gondoltam hogy egy Rossz szó, vagy esetleg hibás, hanem ha bármi rossz szó a cégről, vagy pletyka, vagy bunkoság. Anyámék az ilyeneket elnézik, visszont a barátnőm szülei nem.
2021. dec. 5. 21:18
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A barátnöd szüleinek mi köze ehhez???
2021. dec. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
3. Szóltam anyuméknak, de azt mondták hogy "Ne asszonykodjak" meg képesek voltak velem veszekedni, bezzeg az idegeneket, akik szembe elmondjak őket mindennek, még képes ők elnézest kerni.
2021. dec. 5. 21:32
 7/18 A kérdező kommentje:
5. Semmi, nem arról van itt szó, én csak szóba hoztam egy másik céget, hogy az sokkal komolyabb, fegyelmezettebb, itt meg képesek elmondani mindennek anyámékat, a szemükbe, a baratnőm szüleire meg a hátuk mögött se mernek rosszat mondani.
2021. dec. 5. 21:33
 8/18 anonim válasza:
93%

Az emberek különbözőek.

Szüleid úgy vezetik a céget, ahogy akarják. Ha megöröklöd, akkor te is úgy vezeted, ahogy akarod.

Az emberek másik tulajdonsága, hogy szeretnek kibeszélni mindenkit és mindent.

Egyáltalán nem biztos, hogy a szüleid erről nem tudnak.

Mint ahogy a barátnőd szülei arról, hogy őket is kibeszélik. Csak nagyobb odafigyeléssel.


Ha ennyire zavar a dolog, akkor beszélj erről a szüleiddel.

Ha nem tudnak róla, akkor megtudják.

Ha meg tudnak róla, akkor segíthetnek abban, hogy megfelelően kezeld a helyzetet.


Ne letámadt őket, hanem kérj segítséget, mert nem érted a helyzetet.

2021. dec. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%

Egyelőre a szüleid vezetik a ceget! Úgy ahogy jónak latjak.

Majd ha megöröklöd, akkor csinalhatod a sajat stilusodban.

2021. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%
A két szóban forgó cégnek külön-külön mennyi az éves árbevétele? Sokkal hatékonyabb a barátnőék cége ami hatékonyság az alkalmazottak ridegtartásának köszönhető?
2021. dec. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!