Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kérdezik hogy van e már...

Miért kérdezik hogy van e már csajom mindig?

Figyelt kérdés
4 lánytestvérem van(mindegyik elköltözött már de a legidősebb csak 25)de amikor találkozok velük mindig kérdezik van e már barátnőd,van e csajod???miért nem bírnak leszállni róla??még nem volt barátnőm 15/F
2010. szept. 5. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Hazudj nekik:) Vagy tényleg keress valakit
2010. szept. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja de ne miattuk keress valakit hanem mert te is akarod
2010. szept. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy van. Kettő is, és már össze is verekedtek rajtad.
2010. szept. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem így akarnak haverkodni.

Örülnének, ha ők lennének az elsők a családban akik tudnak róla, és biztos szeretnének tanácsot adni

Nem hiszem, hogy rosszindulatból tennék...

2010. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ja,de ha azt mondom h van akk meg azt mondják h miért ne mutatom be nekik...
2010. szept. 5. 19:21
 6/9 A kérdező kommentje:
*nem mutatom
2010. szept. 5. 19:21
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Akkor mondd azt, hogy:

- Még nincs, de ha lesz, első körben csak neked fogok szólni. Addig meg ne baxogass ezzel. Jó? :)

2010. szept. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
wáá,kössz
2010. szept. 5. 19:26
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert szeretnének neked segíteni a kérdésben, ha igényleg, meg mert szeretnék, ha megosztanál velük ilyen dolgokat, ha megbíznál a tapasztalatukban.

Én 21 éves vagyok és nekem is van egy 15 éves öcsém. Amikor úgy láttam, hogy elég nagy, én is mondtam neki, hogy ha bármi ilyen gondja van, nyugodtan forduljon hozzám, segítek, amiben tudok. Egyrészt mert tudom, hogy az ember ilyen kérdésekben nem szívesen kérdezi a szüleit, másrészt mert azt is tudom, hogy egymás között a tizenévesek mekkora sületlenségeket tudnak kitalálni, amiből bajuk is származhat, és szeretném, ha az öcsém nem keveredne ilyenbe bele.

A nővéreid ezt csak szeretetből csinálják, érdekli őket, mi van veled és szeretnének segíteni, ha kell. Nyugodtan mesélj nekik, nem feltétlen csak a barátnő-dologról, hanem bármiről. Mert az is lehet, hogy azért kérdezgetnek, mert magadtól nem mesélsz semmit, és ők meg kíváncsiak az életedre.

2010. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!