Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nevelőapám molesztál?...

A nevelőapám molesztál? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok.A szüleim elváltak két éve,és anya szinte rögtön összeszedte ezt a fazont.Soha nem volt szimpatikus,nincs önálló keresete,a nyakunkon élősködik.

Nem tudom,hogy amit csinál,az csak poénkodás(nki talán,nekem terror) vagy tényleg zaklat?

Néha mikor megyek el mellette megfogja a fenekemet.Mikor anyu nincs ott undorító dolgokat mond (mit csinálna velem....),mikor megölel(ok nélkül) mindig megfogja a mellem,ha itt vannak a barátai,mindig mondja nekik,hogy mijen jó bőr vagyok(nem térnékki a részletekre,de a legjobb mikor csak derékól felfelé dícsér...)

Nem tudom,ez természetes viselkdés?

SAjnálom,ha összevissza írtam,de nm tudok erről összeszedetten beszélni,ha csak rágondolok elkezd rmegni a gyomrom és mindjárt sírok...

Azt mondja,hogy nyugodtan szóllhatok anyának,mert úgyis neki fog hinni...

És nem akarok kettejük közé állni mert anyám ettől nagyon boldog...szereti Őt,és nm akarom mgint elvenni a boldogságát.


2010. szept. 5. 16:15
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is hangfelvételt csinálj de azelőtt mindenképp h akár anyudnak is szólnál, mert ha anyud esetleg szól neki ha hisz neked ha nem, lehet meghúzza magát egy időre, és csak tolódna a dolog.
2010. szept. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz rendőrségre menni, és nem hisz neked anyukád,dobj egy privátot és elintézem neked ingyen, persze nem teljesen humánus módszerekkel!Hasonló patkányokból élek,van benne tapasztalatom!
2010. szept. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:
100%

Ez undorító!!!!!!

Igen is szóljál vagy Anyudnak osztályfőnöködnek apudnak vagy valakinek!Komoly gondjaid lehetnek később ha nem teszel most semmit!!!És ez nem gyerekjáték ,mert ez lelkileg is kihathat később!!!!!!!!

2010. szept. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is undorító!!Bátran szólj az osztályfőnöködnek és szerintem anyukádnak ne szólj mert nem fog komolyan venni meg a végén még elmondja a fickónak is,hogy te milyen butasággal álltál elő az a féreg meg kitudja hogy milyen undorító dolgot fog veled művelni.Minél előbb szólj valakinek,mert nem lesz jó vége.
2010. szept. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Ne szégyelld magad, megérdemelné, hogy elhíreszteld.
2010. szept. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom! :(

Hangfelvétel, ha lehet videó felvétel is, és mindenesetre csinálj több alkalomról is, nehogy egyet még ki tudjon magyarázni!!

Ez nem kettejük közé állás, és anyád boldogságának megzavarása, hanem egy beteg állat helyretétele!

Egy anyának a gyermeke boldogsága adja a legnagyobb boldogságot, nem egy pasi megléte!

(Remélem anyukád is így lesz ezzel.)

Sok sikert!

Addig is amíg bizonyítani tudod, gondolkozz konkrét önvédelmi mozdulatokon, ha megtámadna...

2010. szept. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez molesztálás. Szerezz rá tárgyi bizonyítékot is, hangfelvételt, és csak azt tudom mondani, amit már előttem sokat, hogy szólj egy felnőttnek. Apukádnak, a helyi önkormáynzat tagjainak, osztályfőnöknek... de valamit csinálnod kell, hogy ne essen bántódásod. Ha gondolod, hívd fel ezt a számot, az ottani szakemberek majd továbbítanak a megfelelő helyre, és segítenek, hogy mit tehetnél: 116 111 (Kék Vonal gyerek lelkisegély).
2010. szept. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Fejlövés, itt nincs már mit tenni, az ilyen féreg meg nem változik.
2011. szept. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!