Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nevelőapám molesztál?...

A nevelőapám molesztál? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok.A szüleim elváltak két éve,és anya szinte rögtön összeszedte ezt a fazont.Soha nem volt szimpatikus,nincs önálló keresete,a nyakunkon élősködik.

Nem tudom,hogy amit csinál,az csak poénkodás(nki talán,nekem terror) vagy tényleg zaklat?

Néha mikor megyek el mellette megfogja a fenekemet.Mikor anyu nincs ott undorító dolgokat mond (mit csinálna velem....),mikor megölel(ok nélkül) mindig megfogja a mellem,ha itt vannak a barátai,mindig mondja nekik,hogy mijen jó bőr vagyok(nem térnékki a részletekre,de a legjobb mikor csak derékól felfelé dícsér...)

Nem tudom,ez természetes viselkdés?

SAjnálom,ha összevissza írtam,de nm tudok erről összeszedetten beszélni,ha csak rágondolok elkezd rmegni a gyomrom és mindjárt sírok...

Azt mondja,hogy nyugodtan szóllhatok anyának,mert úgyis neki fog hinni...

És nem akarok kettejük közé állni mert anyám ettől nagyon boldog...szereti Őt,és nm akarom mgint elvenni a boldogságát.


2010. szept. 5. 16:15
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy egy iyeln anyához érdemes fordulni..


Szólj az igazi apukádnak!!!

2010. szept. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

16:29 :

Anya sosem hibáztatott a válás miatt,de én vagyok a hibás,amiért olyan sokáig boldogtalan volt.A vszekedésekből hallotam,högy csak azért maradtak eggyüdt 6 éven át,mert Én is itt voltam,és ez micsoda szenvedés volt...

2010. szept. 5. 16:33
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora gyökér a nevelőapád... igen, mindenképpen szólj valakinek, ne hagyd magad!
2010. szept. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondtam amit él 5 kor írtam! írd ki ide, hogy hol szokott lógni az a féreg! elkapom!
2010. szept. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Menjünk együtt! :D
2010. szept. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Gyűjts bizonyítékokat és költözz apádhoz.
2010. szept. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy a hibás, hiszen nem te akartál megszületni, ők akartak téged, és az hogy miattad együtt maradtak, az is az Ő döntésük volt. Senki sem nyomott pisztolyt a fejükhöz, hogy ne váljanak el. Sose feledd, minden ember a saját döntései szerint éli az életét, nem pedig másoktól függően.
2010. szept. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

ok, 71-es! Amúgy én ezt mots komolyan írtam! Tényleg el kell kapni! a rendőrség úgyis tehetetlen, mert, mint ahogy a lány is írta: "Azt mondja,hogy nyugodtan szóllhatok anyának,mert úgyis neki fog hinni..."

Az ilyen formákra csak az hat ha egy kicsit "megdolgozod" őket!

2010. szept. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Én is komolyan mondtam...
2010. szept. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
92%

ma 16:33


Figyelj kiscsaj, ez egy átverés érted??


Ezt úgy hívják, amikor a gyereket pajzsként használják egymás ellen a szülők!


Nem miattad maradt vele 6 évig, hanem azért mert nem volt hova különmenni, nyilván közüs volta ház, és ha kétfelé osztják, akkor egyiknek sem jut annyi, hogy új életet kezdjenek.


Hidd el, te sehol sem vagy ebben az egészben, minden a pénzről szólt náluk, legalábbis anyádnál biztosan!


Aki akar az elválik azonnal hidd el!


Sok anya egyszerűen inkább bevonul az anyaotthonba, a te anyukád inkább eljátszotta a mártírt előtted, és hagyta hogy rámenjena gyerekkorod, miközben valószínűsítem végig ezzel a manussal vagy másokkal is csalta apádat, aki ebbe ment tönkre.


És te az egészből csak az érem egyik oldalalát láttad, azt amit anyukád belédbeszélt..



Ez egy klasszikus eset!!

Sokszáz családnál ugyanez történik..



Az én anyám ugyanezt csinálta, csak itt az is belejátszott, hoyg apám az előző nejébe is szerelmes volt talán plusz onnan is volt egy gyerek.


Ez ment vagy 15 évig, és én apám halála után tudtam meg, hogy van egy majdnem 40 éves féltestvérem!


Apám lényegében ebbe ment tönkre.


Te is szerintem sokmindenről nem tudsz még az ügyben..


Ráadásúl a Nagy Állszent anyám apám halála után kisemmizett az örökségemből, és kishíján az utcára kerültem..


Előtte meg állandan ő volt a nagy szent, apám meg maga a sátán a családban.

2010. szept. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!