Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nevelőapám molesztál?...

A nevelőapám molesztál? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok.A szüleim elváltak két éve,és anya szinte rögtön összeszedte ezt a fazont.Soha nem volt szimpatikus,nincs önálló keresete,a nyakunkon élősködik.

Nem tudom,hogy amit csinál,az csak poénkodás(nki talán,nekem terror) vagy tényleg zaklat?

Néha mikor megyek el mellette megfogja a fenekemet.Mikor anyu nincs ott undorító dolgokat mond (mit csinálna velem....),mikor megölel(ok nélkül) mindig megfogja a mellem,ha itt vannak a barátai,mindig mondja nekik,hogy mijen jó bőr vagyok(nem térnékki a részletekre,de a legjobb mikor csak derékól felfelé dícsér...)

Nem tudom,ez természetes viselkdés?

SAjnálom,ha összevissza írtam,de nm tudok erről összeszedetten beszélni,ha csak rágondolok elkezd rmegni a gyomrom és mindjárt sírok...

Azt mondja,hogy nyugodtan szóllhatok anyának,mert úgyis neki fog hinni...

És nem akarok kettejük közé állni mert anyám ettől nagyon boldog...szereti Őt,és nm akarom mgint elvenni a boldogságát.


2010. szept. 5. 16:15
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
83%
Igen.
2010. szept. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
igen, ez zaklatás, szólj anyádnak vagy apádnak, egyéb rokonnak, osztályfőnöknek, ha kell...ha senki nem segít, akkor egyedül is elmehetsz a gyámhivatalba
2010. szept. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha van telefonod,akkor pár perces hangfelvétel.

ha nincs kérj kölcsön egyik barátodtól.

Anyukádnak mond el,ha elhajt beszélj az osztályfőnököddel.Ő majd megteszi a szükséges lépéseket.

Egyébként nem normális amit csinál.Ha néha megjegyezné,hogy ej,mekkorára nőtt ez a lány,vagy milyen szép nő lesz belőle,az még normális lenne.De a fogdosás az nem az.

2010. szept. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
hát mond meg anyudnak és ha nem hisz neked akkor meg költözz az igazi apádhoz. majd belátja ,hogy nem viccelsz. fú annak a férfinek a belét kitaposnám. egy aljas szemétláda pedofil tetű. :S
2010. szept. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
AZONNAL RENDŐRSÉG! VAGY SZÓLJ ANYUDNAK! EZÉRT BÖRÖTNBE IS KERÜLHET ÚGHOGY HA ANYUD NEM TESZ SEMMIT AKKOR VALAHOGY TE TEGYÉL VALAMIT!
2010. szept. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

előtte azért biztos ami biztos valahogy vegyél fel egy ilyen félreérthetetlen jelenetet, nehogy letagadja a disznó!


Mellesleg szép barátai lehetnek, de anyád se teljesen 100 as hogy iylenekkel áll össze ráadásúl kapásból a válás után..


Szerintem kérned kellene a gyámhivatalnál, hogy apukádnál helyezzenek el, ő talán normálisabb nem?


Iylen korban már figyelembe veszik a kérésed, egyébként meg elmondhatnád a dolgot apukádnak is, hátha tud segíteni ő is!

2010. szept. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Hangfelvétel az a legjobb
2010. szept. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez zaklatás. Szólj anyukádnak mindenképp... Mesélj el neki mindent olyankor amikor nincs ott a nevelőapád, mert így biztosan nyugodtan végig tudod mondani amit szeretnél. Mondd el anyukádnak azt is, hogy nem szeretnél kettőjük közé állni, meg örülsz neki, hogy végre boldog, de azért jó lenne ha tudna ezekről a dolgokról és intézkedne...
2010. szept. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
93%

Egyébként meg nem értem mi az hogy nem akarm mgint elvenni anyukám boldogságát!


Téged hibáztat a válása miatt?


Mekkora egy rhadék anyád van már ne is haragudj!

Sztem csalta apádat jobbra balra, téged meg befolyásol, közbe meg összeállí ilyen pedofilokkal.



Át kéne gondolnod, hogy myieln ember is az anyád valójában, és ezt nem bántásból írom, de most komolyan!

2010. szept. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
96%
Ha megmondod, hogy általában hol tartózkodik ez a féreg, odamegyek és kitaposom a belét! Csak így névtelenül! K*rvára megérdemli!
2010. szept. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!