Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nevelőapám molesztál?...

A nevelőapám molesztál? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok.A szüleim elváltak két éve,és anya szinte rögtön összeszedte ezt a fazont.Soha nem volt szimpatikus,nincs önálló keresete,a nyakunkon élősködik.

Nem tudom,hogy amit csinál,az csak poénkodás(nki talán,nekem terror) vagy tényleg zaklat?

Néha mikor megyek el mellette megfogja a fenekemet.Mikor anyu nincs ott undorító dolgokat mond (mit csinálna velem....),mikor megölel(ok nélkül) mindig megfogja a mellem,ha itt vannak a barátai,mindig mondja nekik,hogy mijen jó bőr vagyok(nem térnékki a részletekre,de a legjobb mikor csak derékól felfelé dícsér...)

Nem tudom,ez természetes viselkdés?

SAjnálom,ha összevissza írtam,de nm tudok erről összeszedetten beszélni,ha csak rágondolok elkezd rmegni a gyomrom és mindjárt sírok...

Azt mondja,hogy nyugodtan szóllhatok anyának,mert úgyis neki fog hinni...

És nem akarok kettejük közé állni mert anyám ettől nagyon boldog...szereti Őt,és nm akarom mgint elvenni a boldogságát.


2010. szept. 5. 16:15
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp próbálj hangfelvételt csinálni, csak óvatosan nehogy észrevegye, és anyád helyett egyből menj a gyámügyre. Általában az Önkormányzat épületében van. Esetleg menj a rendőrségre.
2010. szept. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előttem szólókkal:

hangfelvétel->rendőrség->gyámhivatal->osztályfőnök...

szerintem Anyudnak csak említsd meg, de a lépést ne tőle tedd függővé, nem fog hinni Neked (valószínűleg).

Az osztályfőnöknek egyébként is kötelessége jelenteni a hatóságoknak, és kötelezi a titoktartás.

Vágj bele, kislány, mert ennek nem lesz jó vége!

2010. szept. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
tényleg mindenképpen KÖTELEZŐ lenne szólnod valakinek mert a végén még elég bátorságot merít és képes lesz ennél undorítobb dolgokat is tenni. Anyukádnak említsd meg ha ö nem hisz neked akkor rendőrség osztályfőnök (vagy amiket már előttem is említettek). Sok sikert !
2010. szept. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
94%

Sztem apukádnak is szólj, mert ő már csak bosszúból is melléd fog állni anyád és a pedofil barátja ellen!!


És ez neked is jó!!


Az osztályfőnök első körben anyukáddal fog beszélni, és lehet hogy itt már be is fulladt az ügy mer majd anyád elkezd falazni a hapsijának akit annyira szeret.


Te meg szépen maradsz ahol vagy, és a végén még akkor sem fognak hinni neked amikor az a nyüves már megerőszakol.


Az igazi apukádnak mindenképpen mond el a dolgot, ne csak az ofőnek, meg anyádnak.

2010. szept. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

Így van, tedd amiket az előbbiek mondtak!

És, ha anyukád inkább egy idegen férfinak hisz, minthogy a saját gyermekének az elé sokat elárul anyukádról.. Persze egy érv mellette szól, ami pedig az, hogy ha nem csíped a mostoha apád így próbálod meg elüldözni tőle de hát azért gondolhatja, hogy nem ilyen morbid ötletekkel állsz elő, hogy eltüntesd a fasziját a színről. És a válásért sem Te vagy a hibás ez az ő saruk és az ő döntésük volt és ha anyukád sem hibáztat semmi okod a lelkiismeret furdalásra :)

2010. szept. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Szólj anyukádnak!!Ha nagyon fontos vagy neki akkor neked fog hinni és nem annak a disznónak!Ha anyukádat nem érdekli akkor szólj apudnak vagy a rendőrségnek!Ez már sajnos molesztálás.Nem akarlak megijeszteni de ha nem csinálsz valamit rögtön abból nagyobb baj lesz!!SOK SZERENCSÉT ÉS PRÓBÁLJ NE SÍRNI.HAJRÁ:)
2010. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
0%
Biztosan megoldhatod, hogy ne maradj kettesben vele.
2010. szept. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarnám, hogy egy olyan pasi hitegessen, aki bármikor megcsalna egy gyerekkel.
2010. szept. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

"A vszekedésekből hallotam,högy csak azért maradtak eggyüdt 6 éven át,mert Én is itt voltam"


ez az anyád nem túl okos döntése volt. emiatt ne hibáztasd magad.


a nevelőapád meg egy pedofil. az anyád, ha szeret téged, akkor nem örülne annak, hogy pedofil a párja, aki a lányát bántalmazza.


vedd fel a nevelőapádat, hogy legyen bizonyítékod. de mielőtt megmutatnád valakinet csinálj belőle másolatot, vagy tölst fel a youtubera (ott lehet titkosan is, hogy csak te lásd), nehogy aztán vki eltűntesse a bizonyítékot.


+ felkereshetsz vkit, aki segít. pl írj a [link] -ra. ott vannak olyan szakemberek, akik tudják pontosabban hova érdemes fordulnod, mit érdemes csinálnod.

2010. szept. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
92%
Szia! Én majdnem 30 vagyok. Mikor ennyi idős voltam mint te velem az apám csinálta ugyanezt, senki nem vett komolyan! És meg is lett az eredménye. Imádom a párom, aki azóta már tudja ezeket a múltban történt dolgokat, de akármikor megsimogat ösztönösen összerándulok. Nehéz feldolgozni, de rajta vagyok. Ezt nem tűrheted a saját jövőd érdekében!!! Igen, ez molesztálás! Nagyon kíváncsi leszek, lennék mit sikerül csinálnod, légy erős! - ja és apám ezt tagadja természetesen, vagyis az ő szemében ez csak egy kis "játék" volt - köszönöm szépen. Szóval a legjobbakat kívánom neked tiszta szívből.
2010. szept. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!