Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik nemet tartod többre?...

Melyik nemet tartod többre? Miért? És nő vagy vagy férfi és hány éves? Köszi.

Figyelt kérdés
(Én a nőket, mivel szülni is tudnak, könyvek szólnak a női megérzésről, önfeláldozóbbak, a család nélkülük szó szerint szétesik stb.)33/N
2010. szept. 2. 19:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ja és 2x/N
2010. szept. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
74%
De r@hadt csicskák vannak itt...,akik a nőket tartja többnek,az le lett pontozva..:@ Én is le lettem.Igenis becsülöm őket,mert Anyámat is tiszteltem,mivel sokkal többre tartottam mint Apámat aki meló után hazament és ledöglött a foteljébe Anyám meg hozott neki vacsorát,amellett hogy Ő is melózott! Most nem ismétlem meg újra miért tisztelem őket,de elég fura hogy ilyen ferde nézzetek vannak itt és ők a jók!Fura egy világban élünk... Olaszországban például a Nő tartja össze a családot(mamma) és Ő a középpont,amir sokal jobban respektálok,mint ami itt van M.O-n az itt képviselt nézetekkel!Na cső! 29F
2010. szept. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
66%

1. Az, hogy a TE családodban a TE anyád és a TE apád közül TE melyik SZEMÉLYt becsülöd jobban, az nem ugyanaz, mint az a kérdés, hogy általában a nőket vagy általában a férfiakat tartjuk-e többre.


2. A mediterrán országok karakteres anyaszerepének is megvannak a hátulütői, például az, hogy az anya családösszetartó szerepe gyakran rejtett önzés, amivel az Mamma befolyásolja a család tagjait. Cserébe nincsenek igazi férfikarakterek, mert egy ilyen nőnél nem lehet az asztalra csapni, hogy már pedig úgy lesz, ahogy a férje akarja és punktum.


Szóval: ne idealizáljuk egyik nemet sem általánosan. Vannak jó anyák és rossz anyák, jó apák és rossz apák. Az, hogy a férfiakat vagy a nőket becsüljük jobban, egy hülye kérdés, nem összehasonlítható dolgokra keres felületes választ.

2010. szept. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:02


Én akkor is kiállok azon álláspontom mellett,hogy bár nem bescülöm magam lejjeb egy nőnél sem,DE amit ők a hátukon cipelnek és amit mi(férfiak) az nagy különbség!Jó hogy én is viszem haza a fizut meg az asszony is,de én meló után ha nem kell semmit csinálni,akkor döglök,szórakozok lustálkodom,mig a nő vezeti a háztartást stb!És nem kötelességből hanem mert szivvel csinálja...,viszont én segitek amiben tudok!

2010. szept. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Én nem fogok itt dönteni a két nem között (többek között mert értelmetlen), viszont azt szívből ki tudom jelenteni, hogy én egy kutyát is többre tartok a kérdezőnél a gondolkodása miatt.
2010. szept. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Hogy ez mennyire egy óvodás szintű kérdés, mindezt egy 33 évestől. Na mindegy.


Te kit szeretsz jobban a kisfiúkat vagy a kislányokat?

Én a kislányokat, mert hosszú a hajuk, és te?

Én meg a kisfiúkat, mert tudnak állva pisilni...


Na, kb. ez a szitu.


Férfiak nélkül nem lenne, aki gyereket csinál a nőnek, és aki eltart minket addig, amíg mi három évig otthon csücsülünk gyes címszó alatt a gyerekkel. Arról nem is beszélve, hogy gyereket szülni egy fogyatékos down kóros is tud, szóval ezzel felvágni tényleg nagy butaság.

2010. szept. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!