Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik nemet tartod többre?...

Melyik nemet tartod többre? Miért? És nő vagy vagy férfi és hány éves? Köszi.

Figyelt kérdés
(Én a nőket, mivel szülni is tudnak, könyvek szólnak a női megérzésről, önfeláldozóbbak, a család nélkülük szó szerint szétesik stb.)33/N
2010. szept. 2. 19:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
50%
Én is a nőket!
2010. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Pro Patria ***** válasza:
47%

Egyértelmű a nőket.

A férfiak csak mellékesek. A nők dolgoznak, szülnek, takarítanak, főznek, gyereket nevelnek - a férfiak csak segítik őket.

17/F

2010. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom

Nem tartok senkit sem felsőbbrendűnek, sem alsóbbrendűnek

Szerintem mindenki egyenlő!Egy értelmes(bár nem mindig az:lásd.háborúk,éhínségek,hiúság,..) faj létezik az Ember..Ne osszuk ketté.

Mindkét nemben meg van a jelentős fontosság, és szépség!:)

18L

2010. szept. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%

Mindkét nemnek megvannak a sajátosságai. A nők családcentrikusabbak, összetartják a családot, sokszor több felé is képesek koncentrálni, érzékenyebbek.

A férfiak jobbak az anyagiak terén, inkább két lábbal a földön járnak ebben mint a nők, védelmezik a szereteiket, és nem annyira részrehajlóak.

Persze mindkét nemnél vannak kivételek.

Jah igen kihagytam, a nők és a szülés, hát igen, ezt csak az a férfi értheti meg aki benn volt a szeretett nő mellett a szülőszobán, és látta mekkora küzdelem, másnak hiába mondja az ember, mert nem fogja fel (legalább is eddig így tapasztaltam)

Az ilyenek meg, hogy egyik nem okosabb, ügyesebb, stb. szerintem csak gyerekes vitákat szülhet, de tuti valaki felemlegeti :)

2010. szept. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés abszurd, ugyanis a férfiak a férfiakat, a nők a nőket tartják többre...

Én azt tudom mondani, hogy férfiban van olyan ami JOBB, mint a nőben, ám ez fordítva is igaz.


28/N

2010. szept. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
Elég idióta kérdés... mindkét nemre szükség van, ez rosszabb, mint a rasszizmus :)
2010. szept. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kérdés ez? A társadalom a férfiakat tartja többbre, én meg azt mondom, az ember neme egy tény, nem ettől függ az egyén értéke. A női megérzésben nem hiszek,és önfeláldozónak sem tartom magam - a családért a férfinak is ugyanúgy tenni kell.

Így - feministaként - egyenrangúnak tartom a két nemet.

29/n

2010. szept. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
51%

Hát én személy szerint a nőket tartom többre. Nem tudom miért, de valahogy többnek érzem őket a férfiaknál.


21/F

2010. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság. Én az embert nézem, mindegy, milyen nemű. Mindkét nemnek megvan a maga feladata, nehézsége. 24N
2010. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%

Ez a kérdés baromság, ahogy ezt már jónéhányan leírták. Kb. olyan, mintha azt kérdeznéd, a kanál jobb vagy a villa. Egyik ezt tudja, a másik azt. Szomorú, hogy 33 évesen ez még kérdés...

24 F

2010. szept. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!