Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik nemet tartod többre?...

Melyik nemet tartod többre? Miért? És nő vagy vagy férfi és hány éves? Köszi.

Figyelt kérdés
(Én a nőket, mivel szülni is tudnak, könyvek szólnak a női megérzésről, önfeláldozóbbak, a család nélkülük szó szerint szétesik stb.)33/N
2010. szept. 2. 19:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
59%
Én a nőket,mert tisztelem bennük,amit a nyakukba vesznek,kezdve a szüléstől,a háztartás vezetése(főzés,mosás stb..),gyerek nevelés,emellett melóhelyen is helyt állnak!Persze mi férfiak segitünk amiben tudunk,legalábbis én,ezért kijár az elismerés a legtöbb nőnek! 29F
2010. szept. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
76%

A nőket tartom többre, viszont ha lehetne újra születni férfi lennék.Hiszen a nőknek rengeteget kell fáradozniuk, hogy elismerést kapjanak: munkahelyen, családban.

22l

2010. szept. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
48%

Nő létemre a férfiakat többre tartom.

A nők igaz hogy sokkal többet vállalnak az életben, de a férfiak valahogy sokkal egyszerűbbek, reálisabbak. A nők meg csak nem létező problémákat csinálnak.

19/L

2010. szept. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
66%

Egyiket sem. Mindkét nemnek megvan a maga "szerepe".

A család a férfiak nélkül ugyanúgy szétesik. Ezen nem gondolkoztál?

25/N

2010. szept. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Ez egy felmérés kérdése volt kb. 10 éve, csak kíváncsi voltam, hogy, aki elolvassa, mit válaszol.

Az eredmény akkor az volt, hogy a nők a saját nemüket többre tartják. Ennyi.

2010. szept. 3. 10:43
 16/26 A kérdező kommentje:

A család a férfiak nélkül ugyanúgy szétesik. Ezen nem gondolkoztál?



Nem esik szét férfi nélkül, nekem apukám 20 évig volt beteg, és nem esett szét a család még a halála után sem, az anya (nő) a család lelke és mozgatórugója, nem a férfi.

A magyar családmodell is ezt erősíti, azzal, hogy a nők 2-3 évig kimaradnak a munkából. Utána senki nem tornázza már vissza magát ugyanabba a pozícióba. A nő foglalkozik a gyerekekkel, utána dolgozik valamit, hogy több legyen a pénz. A férfiak ugyan pénzt keresnek, de sohasem mozgatórugói semminek.

2010. szept. 3. 10:46
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem a nőnek kéne egyedül a mozgató rugómak lenni, mert akkor az nem család. (kivételt tesz, ha a férfi beteg stb.)

Én átlagban az embert nézem, ha egy gerinctelen alak valaki, tök mindegy, hogy férfi-e vagy nő.

20/L

2010. szept. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
94%

Ebben abszolút nem egyezik a véleményünk. Talán azért mert nem vagyok elvált szülők gyereke, apukám nem alkoholista... Ha vele lenne valami, szétesne a család.

De észrevettem már, hogy az az új divat, hogy a nőknek teljesen mindegy, hogy egyedül nevelnek gyereket vagy apával, lényeg, hogy legyen. (Tisztelet a kivételnek!)

Kislányom rajong az apjáért és ez így is van rendjén. (Legalábbis szerintem). Egy apa ugyanúgy pótolhatatlan mint egy anya.

2010. szept. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
66%
Így van, ahogy az utolsó írja. Nem kéne túllihegni az anyák szerepét sem, egyformán fontos mindkettő. Én is ismerek olyat, ahol az anya lépett le, aztán az apa nevelte a gyerekeket és nagyon rendes srácok lettek belőlük.
2010. szept. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
50%

Egyiket sem tartom többre, viszont a nőkön jobban ki tudok akadni, több közöttük a "selejtes"... Már ez is hogy ők jobbak mert tudnak szülni... Könyörgöm gyereket csinálni és szülni szinte mindenki tud aki nő, a szüléshez semmi közöd, az jön és kész, nem lehet megállítani. És ne tudd meg hány fúria nőt ismerek akiben sem kedvesség, családösszetartás nincs, és undorító hogy tudnak gyűlölködni és utálkozni... Erre senki sem képes csak ők. Az meg hogy összetartják a családot... Hát arról sem ők tehetnek hogya világ így alakult, hogy a nőnekek ez lett a szerepe. Amúgy mindegyik nemnek fontos szerepe van, egyik sem lehetne amásik nélkül.

Szerintem mindenki ékeskedjen a "saját tollaival" és ne olyannal amire nincs befolyása (hogy férfinek vagy nőnek született), én az olyan embereket tartom a legtöbbre akik a saját erejükből elérnek dolgokat és nem azokat akik nők vagy férfiak.

2010. szept. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!