Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek az elkövetkező...

Mihez kezdjek az elkövetkező egy évben?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, az orvosin tanulok. ma volt az utolsó vizsgám és miután elmondtam jól mind a 3 tételem a jóindulatú vizsgázatató addig kérdezett mindenfélét az anyagrészekből, míg csak belekötött valamibe és megbuktatott. úgyhogy most pssziváltatom magam fél évre, aztán újra felveszem a tárgyat, de az csak viszga lesz, tehát 1 év üresjáratom van. most még magam alatt vagyok, mert nem érdemeltem meg, amit csinált. de tovább kell lépnem. mit csináljak ebben az évben? dolgozni kéne, de hol érdemes körülnézni? gondoltam vállalok gyerekfelügyeletet, jól kijövök velük, felelősségteljes vagyok, de nem tudom megérné-e. jajj, olyan elkeseredett vagyok. így is 6 év(plusz még 3-4 mire szakvizsga), hát ő még elvett egyet. mindenki azt mondja, hogy nincs baj, folytatom és megcsinálom, de én úgy érzem összedőlt a világ(ez volt az első bukásom a 2 év alatt). azt érzem, hogy hülye vagyok, anya is olyan csalódott. mit tennétek?
2010. szept. 2. 12:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

mindenem bikémre épül sajnos, így csak a paszív marad(kreditek miatt is, nem akarok fizetős lenni). olyan aranyosak vagytok(és igen, én írtam azt a kérdést). a szüleim és apárom tartanak el, így ebben az egy évben nem tudnék 1 évig ülni anélkül, hogy dolgozok valamit.

sajnos az egyetemnek megéri, ha bukunk, mert plusz félév=plusz pénz nekik. próbálom pozitívan szemlélni a dolgokat, hogy gyűjtök pénzt, kicsit pihenek és többet tudok a családommal törődni, de akkoris bánt a dolog, főleg az, hogy ilyen igazságtalanul vágtak meg(a 3 tételemen túl még kikérdezett vagy ötöt, míg valamibe beleköthetett). láta, hogy ideges vagyok, mégis logikusan válaszolok, ilyesmi. még el is gondolkodott, hogy mit írjon be, látta, hogy nekem ez 1 év az életemből és mégis elégtelent írt be röhögve(amúgy ma szinte mindenkit megbuktattak). van egy 4es élettanom és 3as anatom és ez...

mindegy, összeszedem magam és végigcsinálom.

2010. szept. 2. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!