Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt az anyám?

Miért csinálja ezt az anyám?

Figyelt kérdés

Bármit teszek, ő azt azonnal kritizálja, mindenbe beleköt, a kákán is csomót keres, ha azt én csinálom. Valamint utasítgat folyamatosan, már szinte kényszeres jelleggel, hogy mit hogy csináljak. (pl. hajviselet, smink, mosogatás, hajmosás)

Miért szól bele mindenbe ennyire? Miért kell ennyire rátelepednie a 21 éves lányára? (mindenről be kell számolnom kb.) Felrója nekem, hogy mennyire önállótlan vagyok és balfék, de miért nem veszi észre, hogy a viselkedésével pont ezt akadályozza meg?


2010. szept. 2. 11:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
birtoklási mánia,pszichológus,kezelni kell mert elfajulhat,kb 70 hívás az már beteges sajnos.
2010. szept. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Naponta írj neki egy e-mailt, hogy jól vagy, és egész napra elnémíthatod a telefont.
2010. szept. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!