Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után mivel tereled...

Szakítás után mivel tereled el a gondolataidat?

Figyelt kérdés

Tegnap egy hirtelen veszekedés következtében hazarohant, majd azt mondta, hogy ne keressem többé.

2 napja már a szülinapi ajándékát tervezem, erre elhagy. Kicsit rosszul érzem magam. :(


2010. szept. 2. 09:22
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Az én kérdésem. Most már felesleges rajta gondolkoznom. :(

2010. szept. 2. 09:25
 2/14 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? Mi volt a veszekedés témája? Lehet csak hirtelen felindulásból mondta, meddig voltatok együtt? Sok tényező befolyásolja ezt a dolgot. Lehet mára már meggondolta amit mondott és lehiggadt. De egyébként ha tenyleg szakitottatok akkor minél kevesebbet legyél otthon, menj vásárolni, legyél haverokkal. Kreativkodj otthon, rendezd át a szoibát, házat, lakást. Figlalkozz önmagaddal pl menj el fodrászhoz stb:)
2010. szept. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az ilyen hirtelen veszekedések úgysem ennyivel érnek véget... 90%, hogy fog keresni... egyébként a meló, suli, házimunka, futás, és a kőkemény edzés el tudja terelni a gondolataid, szerintem... Hasonló cipőben evezek Veled, és én is ezt csinálom, másképp sajna nem megy... én is csak várok várok, mert "időt" kért...pfff, lehet jó hülye vagyok!
2010. szept. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nő:)

Megmondtam neki a véleményem, hogyha valaki felidegesíti a munkahelyén, azt ne rajtam vezesse le.

Majdnem 1,5 évig.

2010. szept. 2. 09:28
 5/14 A kérdező kommentje:
Azok után, ahogy tegnap beszélt velem, nem kaphat még egy újabb esélyt. Kapott már 100-at.
2010. szept. 2. 09:29
 6/14 anonim ***** válasza:
Munkával, nézz valami filmet, ami érdekel, vagy olvass, találkozz barátokkal stb. Az a lényeg, hogy ne legyél egyedül a gondolataiddal.
2010. szept. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Annak örülj, hogy megszabadultál az ilyentől!
2010. szept. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Örülök, hidd el.
2010. szept. 2. 09:37
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

Nem eszik ezt ilyen forrón. Egy a fontos: fogadj neki szót és ne keresd többé. (Azt hiszi, most majd könyörögni fogsz.)

Majd ha felbukkan, legyél csinos és kedves. És beszélj vele úgy, mintha SEMMI nem történt volna, nem is lettetek volna együtt, mintha barát lenne. Ha netán hívna, ne vedd fel a telefont (jaj, otthon felejtettem, egész nap nem volt nálam).

Meg fogja ütni a guta. :)

2010. szept. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Most dolgozik, ilyenkor emailben keres, és az iwiw adatlapomat lesi, mikor írom ki hogy egyedülálló...
2010. szept. 2. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!