Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szeretnék még egy...

Mit tegyek? Szeretnék még egy babát. De túl nagy a korkülönbség.

Figyelt kérdés

Korán szültem, 16 évesen.A fiunk már 17 éves, én 33, a férjem 36 éves.Egyre jobban érzem hogy a fiunk felnőtt.Ma hazahozta a barátnőjét, és én rádöbbentem, hogy lassan már felnőtt ember.Szeretnék megint babaillatot, vágyom egy kisbabára.A párom is azt mondja, hogy hajrá, ha akkor helytálltunk, most már tényleg semmi akadálya.De.


A fiamnak, ha említem, csak felszínesen, nagyon ellene van.Pedig mindent megtudnánk adni neki, kivéve, hogy nincsenek nagyszülők.Jól menő vállalkozásunk van, saját 5 szobás házunk, kocsink, nincsen hitelünk, nyaralni járunk, szóval minden adott.

Félek, de annyira szeretném!Viszont azt sem akarom, hogy a fiam azt higgye, hogy osztoznia kell valamin is.Szerintem inkább féltékeny lenne, vagy nem is tudom.Lehet, hogy az ismeretlentől fél?Mit tegyek?


2010. szept. 1. 13:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
25%

Ez CSAK rajtad és a férjeden múlik. Ha ti akarjátok, akkor most vágjatok bele :) Én szurkolok nektek.

A fiatok [fiad[?]] majd beletörődik, nem kisfiú már :)

2010. szept. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Még a gondolatomban sem fordult meg, hogy rá hagynám.Én nem neki, -az ő terhére- szeretnék szülni.Azért mert nincsenek nagyszülők, ez nem azt jelenti, hogy bárkire is rá kellene bízni.A fiamat is úgy neveltük fel, hogy semmi segítség nem volt.Ha már nem jött a boltba velem, akkor megkérdezték:Talán beteg?


De ez a veszély most már nem fenyeget,lenne segítségem, de csak a legvégső esetben venném igénybe.


ANNYIRA SZERETNÉM...

2010. szept. 1. 19:30
 23/23 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, hogy babát várok!Jajj, annyira örülök, és a fiam is kezdi megszokni a dolgot!Kérlek drukkoljatok!
2010. okt. 9. 16:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!