Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi három...

Mit gondoltok az alábbi három névről? Adnátok a gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés

Légyszi értékeljétek őket 1-10-es skálán.


Kisfiú név: Donald

Kislány név: Donatella

Kislány név: Maximiliána



2021. szept. 26. 20:54
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

1. 0

2. 1

3. 0


Nem adnám... Kovács Donald vagyok, jó napot kívánok! Röhej.

2021. szept. 27. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
82%
Én biztos nem jópofiztam volna, hogy egyedi, szép nevek... Megmondtam volna, hogy elég érdekes nevek és kész. Szerintem az anyja pontosan tisztában van vele, hogy idióta, nem kell alá adni a lovat ezzel a szép nevezéssel. Mert nem szépek.
2021. szept. 27. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

3x0

Az utolsót Liána formában adnám.

2021. szept. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

Donald: kacsa vagy Trump, egyik sem jó. Meg amúgy is külföldieskedő. Viszont a Donát tetszik.

Donatella: Kiszel Tünde lánya, Versace, plusz egy otromba debella lány jut eszembe róla.

Maximiliána: Ugye ezt te sem gondoltad komolyan?

2021. szept. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se, és -100.
2021. szept. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
100%

Nem.


Lehet neked/párodnak tetszik , de gondolni kell arra hogyha a gyerek nagyobb lesz , ne tudják a nevéből adódóan kigúnyolni . A gyerekek manapság mindenből csinálnak valamit amivel tudják egymást piszkálni . Pl Egy becenév ami a névből ered .

Ilyenkor elegge megtudja ez keseríteni az életét , és gondolom ti se akarjátok hogy esetleg majd rátok haragudjon hogy miért ezt a keresztnevet adtátok neki .

Mindenre kell gondolni , nem éppen mindig a legjobbak a kulonlegesebb nevek .

2021. szept. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
100%

Ooo, most latom hogy te nem adtad neki ezt a nevet .

Hat ezek a nevek nem egyediek es kulonlegesek , hanem rohejesek.

2021. szept. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Nem, nem én. A minap a testvérem mondta, hogy olyan is van aki a Manó nevet adja a gyerekének. Esküszöm az ilyen szülőket nem értem. 1-2 éves gyereknek még cuki mondani, hogy "Jaj édes kis Manócskám", de egy 10 plusz évest agyon fognak zaklatni az iskolában.
2021. szept. 28. 23:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!