Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi három...

Mit gondoltok az alábbi három névről? Adnátok a gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés

Légyszi értékeljétek őket 1-10-es skálán.


Kisfiú név: Donald

Kislány név: Donatella

Kislány név: Maximiliána



2021. szept. 26. 20:54
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Azok jó nevek - ezekhez képest 5* - , de ezek...


Donald: kacsa, rágó, Trump - 1 pont a nulla helyett, a rágó miatt


Donatella: Kiszel mama miatt soha: néha a hisztiző macskámat sértegetem ezzel a névvel, a becézett alakjával. 0 pont


Maximiliana: flancos-puccos-kivagyi hercegnőcis nevecske. Sajnálom: önmagában ellenszenvet ébreszt bennem, tudatosan kéne harcolnom az ellen, hogy ne így viszonyuljak a viselőjéhez. Ja: 0 pont a szépen csengő utolsó 3 szótag ellenére is.

2021. szept. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Miért van olyan érzésem hogy egy trollkérdés már csak a nevek miatt is ha már mindenki egyre gondol?
2021. szept. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Te adnád-e a gyermekednek az alábbi neveket?


Fiú: Krizosztom

Lány: Pandémia

Lány: Leokádia


Egy kis tanulmány: [link]

2021. szept. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes hogy donalra sokan a kacsát írtátok míg nekem trump jut eszembe..
2021. szept. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

#24


Generációs különbség. Akik "retro" gyerekek voltak, azoknak a rajzfilmfigura vésődött be korábban, és ez is "hívódik elő" hamarabb, hiába az exelnökről szóltak a hírek az utóbbi pár évben.

2021. szept. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
82%

3

5

10

2021. szept. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Undorítóak ezek a nevek. Mással nem tud egyedi lenni vagy mi?
2021. szept. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Fhuuu remélem csak nagyon kipihent vagy így vasárnap este és troll kérdés 😂

ki sem tudtam olvasni a harmadik nevet, 3x futottam neki. A kevesebb, néha több!!!


A második nekem teljesen Donatello-s🐸 a tini ninja teknősök jutnak eszembe kézenfogva Kiszel Tündével.


Az első meg egyenlő számomra a kacsával.

2021. szept. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

-Donald Duck, Trump...

-Donatella ige Kiszel Tünde lánya, meg hülyén hangzó név

-Maximiliána...giccses és mire kimondod le megy a nap.

Mond hogy trollkodsz és nem nyomorítanád meg a gyerekeidet egy életre a nevük miatt...

2021. szept. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

Szeretnék mindenkit megnyugtatni, hogy nem rólam van szó. Két hete összefutottam egy volt osztálytársammal. Körülbelül nyolc éve nem találkoztunk, én vettem őt észre. Nekem nincs facebookom és nem is vagyok jelen a közösségi hálókon, nem az én világom. Tehát keveset tudok a volt osztálytársaimról, csak 1-2 emberrel tartom a kapcsolatot.

Nyilván leálltunk beszélgetni és mondta, hogy van családja..és három gyereke. Nekem még nincs. Azt hallottam, hogy már vannak gyerekei, de a nevüket nyilván nem tudtam.


Lényeg a lényeg: a mai napig rém kellemetlenül érzem magam, mert amikor felsorolta ezt a három nevet, kikerekedtek a szemeim. Nem tudom, hogy meddig voltam abban az állapotban, de amint magamhoz tértem, próbáltam jópofát vágni, hogy "milyen egyedi szép nevek..", de szerintem nem vette be. Láttam, hogy furán néz, aztán nem is nagyon beszéltünk tovább.


Nekem érdekes módon Donald Trump eszembe sem jutott, mert a fejemben mindig csak Trumpként volt jelen :D Helyette inkább a Donald kacsa ugrott be, de az nagyon!


Nekem a Donatella a legrondább, mert olyan erőltetett név és akaratlanul itt is egy kacsa ugrik be, csak női alakban.


A Maximiliána talán az amely valóban kicsit ilyen cifra név, de azt talán még lehet szépen becézni: Maxi, Mimi, Mili, Lia, Lili...

2021. szept. 26. 23:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!