Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan jelek, amikből...

Vannak olyan jelek, amikből látod, hogy az ismerősöd (barát/tesó . Stb. ) kapcsolata már nem oké?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 21:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják hogy rózsaszín szemüveg. Sajnos ha szóvá teszed amit gondolsz, ő nem fogja érteni mit akarsz, mert annyira szereti azt a fiút hogy nem látja, mennyire kiüresedett a kapcsolatuk. Lehet hogy még szereti a pasija csak ellaposodott 5 év alatt. Nekik kell rájönni és megbeszélni hogy akarják-e folytatni vagy pedig nincs már értelme. Jobb ha a tesód most jön rá hogy nem az igazival jár, mint később, ha már nagyon hosszú ideig hitegeti magát.
2010. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Amúgy a tesód hozzáállása nem rossz, ha átmeneti problémákról van szó. Segít áthidalni egy-két év mélypontot. Azon áll vagy bukik a jövő, hogy a párja hogy áll ehhez a kapcsolathoz. El van-e igazán köteleződve, vagy csak él az állóvízben, míg nem történik valami (jön egy jobb csaj).

Ha a párja nem tekintget kifelé (de tényleg), a nővérednek meg jó így, ám legyen.

2010. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Hát én nem tudom, hogy szereti, gondlom úgy, ahogy áltaában az emberek szokták egymást 5 év után -inkább szeretettel.

De azért másik lány érdekli 2 év után, meg baromi sokat dolgozik (ő meg munkamániás), meg jó az, ha az emberről gondoskdnak, stb.

napközben is mindig tesóm hívja fel, vele fekszik vele kel.

Amúgy hasonlóak a céljaik , meg a felfogásuk, nem is veszekszenek, de hát ez szerintem egy dolog. Szerintem elvenni is csak azért venné el, mert már túl öreg lesz és nnics más a láthatáron. Már ha elveszi. De ez még szóba se jött.

2010. aug. 31. 22:45
 14/16 A kérdező kommentje:

Hát mondom, a kitekintgetésről már hallottam, szóval minimum egyszer már gondolom volt ilyen.

Ölelegetni mgeg puszilgatni meg megfogni a kezét már 2-3 éve nem láttam, arról , hogy otthon mi van, nem tudo .

A pasi karrierista, így sokat dolgozik, nagyon szereti a munkéját.



Szerintem rossz, ha egy lány ennyire függ valakitől.

2010. aug. 31. 22:49
 15/16 A kérdező kommentje:

Amúgy valamelyikőtök említette az 1-2 év mélypontot .

Lehet, hogy én vagyok túl független alkat, de szerintetek nem rosz már önmagában egy egyéves mélypontról beszélni huszonévesek közt ?

Szerintem ha nincs család és egyelőre nem is akarnak, akkro már önmagában az gáz, hogy kibírják 12 éves hullámvölgy meg tud történni.

2010. aug. 31. 22:55
 16/16 anonim ***** válasza:
Csak annyit tudok mondani, hogy abból, ha másképp viselkedik, mint szokott. Mert ha addig sem csókolóztak nyilvánosan stb., akkor lehet, hogy egyszerűen olyan a habitusa, hogy nem szeret... viszont ha régebben igen, most meg már nem, akkor lehet benne vmi. Esetleg (persze ez is személyiségtől függ) ingerültebben beszél vele, türelmetlenebb, nem érdeklődik az iránt, amit mond, esetleg nem veszi észre, ha a másiknak baja van/új frizurája van/beteg stb., ha a jövőről kérdezik, akkor eltereli a témát, nem keresi a másikkal a testi kontaktust, nyilvánosan szidja/becsmérli a párját (és nem úgy, ahogy vki mondjuk egy barátjának kiönti a lelkét, ha vmi gond van, vagy poénkodva), kevesebbet találkoznak, gyakran hivatkozik arra, hogy fáradt/melója van, ha lenne vmi közös program, sosem ér rá...
2010. szept. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!