Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan jelek, amikből...

Vannak olyan jelek, amikből látod, hogy az ismerősöd (barát/tesó . Stb. ) kapcsolata már nem oké?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 21:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
például ha már nem beszél annyit a másikról ha megkérdezed mi van a párjával, elintézi egy válrándítással, sokat járnak el külön mindenfelé, már nincsenenek közös programjaik, ha nagyobb társasággal vannak már nem ülnek egymás mellé, nem csókolóznak nyilvánosan, nincsenek nyilvánosan apró gesztusok a másik felé, nem fogják egymás kezét, esetleg látod, hogy valamelyikőjük kifelé kacsingat pl. túl sokat beszél a helyes kollégáról, vagy elmondja, hogy a barátnője párja micsoda úriember...
2010. aug. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hát én ezeket tapasztalom a tesóm pasiján. De a tesóm meg kirakja a facebook-ra a képeket, hogy milyen fantasztikusan érezték magukat a nyaraláson, meg hogy minden milyen happy (és a képeken tényleg nagyn happy minden), meg kiírja, hogy ő élete szerelme ...stb., de régóta azt érzem a srácon, hogy

ez a nagy lángolás nagyn nem kölcsönös.

2010. aug. 31. 21:55
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen, például elmarad a csók köszönésnél, sosem ölelik, simogatják egymást, apróbb dolgokon összekapnak, nem tudnak összehangoltan működni (a háztartási teendőket nem osztják meg), nem alszanak együtt arra hivatkozva, hogy az egyikük horkol, nem mennek együtt sehova, esetleg elkezdenek inni, ha a párjukról van szó, ugyanolyan kifejezéstelen arccal bámulnak, mintha az időjárásról beszélnének.
2010. aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Amúgy 5 éve járnak és nála lakik a tesóm. Szerinted tesóm tényleg nem érzi, hogy valami nem okés ? De akkor miért ír ki ilyeneket ? Jó, nem egyfolytában, csak alkalmanként, de akkor is ..
2010. aug. 31. 21:57
 5/16 anonim ***** válasza:
csak tudod elég gáz helyzet, hogy ennyire fel van borulva az egyensúly. A csaj nyílván csukott szemmel él,hitegeti magát, a pasi meg gondolom nem őszinte hozzá, nem mondja el, hogy figyelj bazze nem szeretlek már, nem húzom tovább az idődet, keressünk olyat, akivel tényleg boldogok tudunk lenni.
2010. aug. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hát én úgy tudom, hogy nem szoktak veszekedni, meg elvannak.

De én úgy látom, azért vannak ők ennyire el, mert csomó mindent csinálnak, ami miatt ezt el lehet tusolni.


Mi lesz ebből ? De tesóm az tényleg nagyon nem bír nélküle meglenni, teljesen kapcsoaltfüggő.

2010. aug. 31. 21:59
 7/16 A kérdező kommentje:

És volrt már pár éve gubanc valami csajjal, d ebbe ne menjünk bele. Az már lassan 3 éve volt. Persze a pasi biztos ártatlan, és a csaj biztos rámászott (tesóm véleménye).


De szerintem ők már így élnek vagy 3 éve.

Nekem iylen már nem kéne. Mi téríthet észhez egy kapcsolatfüggő lányt vagy mi lehet egy ilyen kapcolattal ?

2010. aug. 31. 22:03
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem tudsz semmit tenni, nemtudod levenni a szeméről az ellenzőt. Azokat meg a lovak viselik. Tehát ő csak előre lát, oldalra meg nem. Hagyd, az ő élete, még magadra haragíthatod, ha szólsz neki.
2010. aug. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ez jó hasonlat volt. Jók a tanácsaitok amúgy, kár hogy a helyzet nem.

Szóval iylenkor nem lehet mit csinálni egy emberrel csak hagyni , hogy a saját kárán tanuljon ? Egyébként néha megfigyelem rajta, hogy az agya szelektálja a pasival kapcsoaltos negatívumokat. Mintha nem lennének.

2010. aug. 31. 22:24
 10/16 anonim ***** válasza:
Öcsémnek pl. ha bármi baja van (legyen az suli, barátnő vagy bármi), azt onnan tudom egyből, hogy magára zárja a szobája ajtaját, és tartósan nem keresi senki társaságát, ha kijön, nem társalog.
2010. aug. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!