Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ennek a nőnek ez...

Szerintetek ennek a nőnek ez így jó? Vagy a családjának?

Figyelt kérdés

Nem dolgozik, 4 éves a gyerekük. Az apukája 1 éves korától külföldön dolgozik, a felesége nem dolgozik. A nő eljár takarítani 1000/óra díjért, de azt sem mindennap.

Azt mondja hogy más munka nem jöhet szóba, nem talál illetve olyan van ahol reggel 6 órai kezdés van vagy késő délutáni végzés. Egyedül megoldhatatlan.

Én a párja munkatársának vagyok a felesége, hasonló cipőben csak én a gyest kapom. Én terveim szerint egy 4-6 órás bejelentett állást szeretnék mondjuk lidlben de ahogy elmondja az lehetetlen.

Hamarosan nekem is lejár és félek. Nem tudom a férjemnek mi az elképzelése, nem fogja azt hinni hogy eltartott vagyok?


2021. szept. 21. 17:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező: minket nem érdekel más élete a te szemszögedből. Ne itt akarj pletykálni, vagy nincsenek barátaid?
2021. szept. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%
Te el vagy tévedve hogy fizetik a takarítókat magánházaknál. És nyilvánvaló hogy tényleg csak pletykálni akarsz.
2021. szept. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, lehetőség lenne, bár ez attól is függ, hogy hol laktok. Az éttermek például most még annak is örülnek, ha valakit csak ebédszervízre találnak. Írtad, hogy nem az a végzettséged, de a kérdés, hogy mi a célod, mire keresel megoldást. Azt szeretnéd, hogy naponta kimozdulhass a házból munka címszóval, mégha ez nem is az a terület, ahol dolgozni szeretnél? Vagy kell a pénz? Vagy normális családi életet élnél?

Mert mindenre lenne megoldás. Csak épp nektek kell tudni, hogyan szeretnétek, mi a családnak a legjobb. Beszélj a férjeddel, aztán kiderül, hogy ő mit gondol.

(Én személy szerint vagy kérném, hogy itthon keressen állást, vagy mennék én is utána a gyerekkel, de ezt már megléptem volna évekkel ezelőtt a helyedben.)

2021. szept. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
A lidlben a 6 ora az soha nem volt 6 ora.
2021. szept. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Szóval gyakorlatilag egyedul neveli a gyereket, neki kell mindent megoldani, de ha tud elmegy takarítani. De te eltartottnak hívod..hát szerintem a te gondolataiddal van gond. Azt meg hogy a te ferjed mit gondol mi nem tudjuk. De eleg arulkodo hogy ezen agyalsz.

Az a velemenyem hogy tudtatok hogy olyan kornyeken laktok ahol nincs sok munkalehetoseg, a ferjeitek ezt bevallaltak, de az is tudható volt hogy ti anyukak igy baromi kiszolgaltatott helyzetbe kerultok. Ha ez problemat okoz, eleg gaz most mar a masik szemere vetni. Akkor elobb koltozni kelrltt volna , masik lehetoseget nezni. Sajna ez ilyen.

2021. szept. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
88%
Saját privát dolguk ez.
2021. szept. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
90%
Semmit közöd hozzá.
2021. szept. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!