Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi visz rá egy anyát, hogy...

Mi visz rá egy anyát, hogy többet ér neki az éppen aktuális férfi mint a gyereke?

Figyelt kérdés
Hogy lehet fontosabb az éppen aktuális farok mint egy gyerek?
2010. aug. 31. 15:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
16:21,,hasonló cipőben járunk,,,van párom és mégsincs,mert még mindig a 20 és 21éves lányaimmal vagyok és nem vele.
2010. aug. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ismerosom, akinek az uj ferje azt mondta, hogy vagy o (a ferj) vagy az elso hazassagabol szuletett fia, mert egy fedel alatt nem fog a fiaval elni. Es a no a ferjet valasztotta, nem a gyereket, de a gyereket az apja sem vallalta. Mar reg elvaltak mas okbol az uj ferjjel, a fia pedig meg a mai napig is van, amikor felemlegeti neki, hogy o 10 evig a nagyszuloknel, baratainal elt, ott nott fel az anyja dontese miatt. Szerintem az ilyen kapcsolatok, ahol az egyik fel megszabja, hogy a gyereknek kuss, nem tart semeddig. Nagyon buta az ilyen szulo.
2010. aug. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az én nővérem a 4 éves kislányát "dobta el" a pasija miatt.
2010. aug. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem az anyám e téren nagyon light-os. Viszont apám az nagyon ilyen. Noha ő neki nem más farka, hanem a sajátja a fontos.

Úgy fogalmazott, hogy ez az ő élete. Mióta merevedési problémái vannak (mert hát nekem erről feltétlen tudnom kell) sokszor mondja, hogy oda az élete. Akkor én mi a jó büdös franc vagyok? Dísz?


Egyébiránt a legborzalmasabb dolog, amikor a gyereknek fel kell vennie a versenyt a szexualitással, szexszel. Nekem is fel kellett. Nem kell mondanom, hogy én a vesztes oldalra kerültem.

2010. aug. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanaz, ami egy gyereket (tinit), hogy sz*jon a szülei fejére, amikor szerelmes lesz.
2010. aug. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azért nem szabad ennyire sarkosan ítélni. Ha pl. egy 16 éves kamasz dobja fel, hogy vagy én vagy a szülőnek a párja, és mindezt normális indok nélkül, egyszerűen azért, mert ki akarja utálni, direkt keresztbetesz, zavarja, hogy nem ő az egyetlen, akkor igenis lehet azt mondani, hogy drága gyerekem, akkor menj! Dacból, önzésből egyetlen kamasznak sem szabad hagyni, hogy döntsön a szülő életéről. Szerintem nagy hülyeség azt mondani, hogy a gyerekemért mindent feláldozok, aztán az önző, elkényeztetett kölök úgyis elmegy, mert ez az élet rendje, a szülője meg ott marad magányosan, egyedül. Persze az más tészta, ha az új pár pl. alkoholista, veri, stb. akkor egyértelmű a helyzet. De engem a gyerekem nem zsarolhatna ilyennel. Mondjuk szerencsém van, mert az én fiaim maximálisan elfogadták eddig minden kapcsolatomat (nem volt valami sok).
2010. aug. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!