Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi visz rá egy anyát, hogy...

Mi visz rá egy anyát, hogy többet ér neki az éppen aktuális férfi mint a gyereke?

Figyelt kérdés
Hogy lehet fontosabb az éppen aktuális farok mint egy gyerek?
2010. aug. 31. 15:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy nem normális.

Bocs,de ezt kell mondanom.Az én anyám is ilyen..

Sajnálom hogy neked is ilyen anya jutott :S

2010. aug. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz az alatt, hogy fontosabb? Miért gondolod ezt? Te vagy a gyerek?
2010. aug. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az egyik új munkatársammal, egy kedves lánnyal, összebarátkoztam. Őt 19 évesen zavarta el az anyja, mert a drágalátos aktuális nevelőapja kikezdett vele. És természetesen a lány volt a hibás. Annyira hihetetlen nekem, és elképzelhetetlen, hogy bármelyik férfit a gyerekem elé helyezzem.
2010. aug. 31. 16:02
 4/16 anonim ***** válasza:
Soha sem lehet senki fontosabb a fiamnál!Másnál ez miért fordul elő, nem tudom, ennyire társfüggők lennének?
2010. aug. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az ilyen anya önző,és valószínűleg emiatt vált a férjétől is! Soha nem a gyereke volt a fontos,hanem saját maga. Amikor pedig már "veszélyes" korba ér,akkor csak a férfi számít neki! Sajnálom azokat a gyerekeket,akiket ilyen anya nevel.
2010. aug. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
velem is ez van a pasija fontosabb neki mint én ráadásul az üt ver engem
2010. aug. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 baranyi kálmanné ***** válasza:
Soha semmilyen férfi nem ér többet,mint a saját gyerekem.Lehet neki még aranyból is a farka,a gyerekemet akkor se dobnám el.
2010. aug. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy fontosabb a férfi, bár lehet. Amúgy egy 19 éves lány már nem gyerek, egy kiskorú ügyében más a helyzet, ott persze, hogy neki kell a legfontosabbnak lenni! Egyébként nem biztos, hogy az teszi jól aki csak a gyereknek él, később a gyerekek letojják a fejünket, de akkor már késő a pár keresés, mert a kutyának sem kellünk. Amúgy én is a gyerekeimnek éltem/élek és most, hogy lassan felnőttek 20 évesek, nem biztos, hogy jól csináltam amit csináltam!
2010. aug. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Jó kérdés...

Én anyám is ilyen semmi nem számít neki csak a pasi..

De gondolom a szerelem

2010. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

Pár napja egy válaszomban azt írtam, vannak nők, akiket nem neveznék anyának, pedig gyerekük van, és vannak, akiket szívem szerint karóba húznék. Na, az ilyen "anyák" is közéjük tartoznak. Egy normális anyának a gyereke a legfontosabb, még akkor is, ha kirepült a családi fészekből.

Édesanyám tanított a rangsorra, ahogy annak idején ő is megtanulta. Míg a gyerek gyerek, első a szülő. Ha családot alapít, első a párja, a szülő a 2. helyre szorul. Ha gyerek születik, ő kerül az első helyre, életünk párja a 2. a szülő a 3. helyen vannak. De ez az élet rendje. Nálam ez így működik, és ezt adom át a saját gyerekeimnek is. Mert akárhány éves a gyerekünk, akkor is a gyerekünk marad.

2010. aug. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!