Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Belemenjek?

Mit tegyek? Belemenjek?

Figyelt kérdés
Apám beiratkozott egy iskolába Budapesten, ahová hétfőtől-péntekig kell bejárnia. Ő 180 km-re lakik, mi pedig Budapesten lakunk a férjemmel, így megkérdezte, hogy ideköltözhetne-e hozzánk 1 évre, amíg tart a sulija. Nap mint nap vonatozni, bejárni ilyen messziről embertelen. Albérletre nincs pénze, nagyon magasak még a szoba árak is. Viszont ez azt jelentené, hogy fel kell adnunk férjemmel az eddigi kényelmes életünket, nem csinálhatunk amit akarunk, mert tekintettel kell lenni apámra. Férjem nem szívesen, de belement. Én még gondolkozok mi legyen.
2021. szept. 17. 11:37
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
14%
El is kell tartani őt, és ha olyan a természete, átveszi az uralmat fölöttetek. Egyszer csak hoz egy új asszonyt hozzátok.
2021. szept. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
98%
1 év nem a világ. NAGYON NEM kényelmes helyzet, de az apád, ha jó a viszonyod vele, akkor azért megteheted ezt érte, akkor is, ha ez valóban nagy áldozat. (Te csak tudod, mennyire nehéz együtt élni vele, mik a szokásai stb.) De végül is valami hasznosat akar, valamit, ami előre viszi, és az alapján, amit írsz, nem nagyon van más lehetősége, ez nem csak kényelmi kérés a részéről. Annyit kérnék, hogy hétvégékre utazzon haza, hogy legyen egy kis magánszférátok nektek is. (Mondjuk nem írtad, mekkora a lakás, mert az sem utolsó szempont, ez még bekavarhat.)
2021. szept. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
33%
Hát nem tudom, ilyen távolságra ment tanulni, eleve a ti városotokba iratkozott? Tényleg be van iratkozva, ez komoly? Csak mert magányos szülők hajlamosak csellel beköltözni a gyerekhez, azzal, hogy majd megszokják, hogy ott él... nyilván nincs keresete apádnak, ezért is fontos neki, hogy valahol kapjon enni, mossanak rá, ruházzák stb. Biztosan nem nyugdíjas, akkor nem járna tanfolyamra.
2021. szept. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
82%
Én nem mennék bele.. ő válaszott magának ilyen messze iskolát, tisutaba volt vele hogy sokat kell utazzon, akkor meg oldja meg
2021. szept. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
90%

Apád alaptermészete milyen, vezeti a háztartást magától, vagy ki kell szolgálni? mennyire hajlamos veszekedni, csapkodni, beszólogatni?

Ház igen, ez befurakodásnak tűnik.

2021. szept. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
83%
Hát igen, bocs.
2021. szept. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
97%
Ez milyen tanfolyam?
2021. szept. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:

Én is ilyesmit sejtek, hogy akkor itt meg lesz oldva az élete. Főzök, mosok, bevásárolok rá stb. Jelenleg van félretett pénze, tehát eltartani nem kell.

Most Budapesten indult ez a képzés, amit szeretne megcsinálni.

1,5 szobás lakásban lakunk.

Legjobban attól tartok, hogy majd semmit nem tudunk csinálni, nem jöhetnek át a barátaink vagy nem mehetünk el este valahova, mert rögtön kérdezgetni fog, hogy hova mentek? mikor jöttök haza? mintha még kislány lennék.

Viszont én is becsülöm, hogy szeretné képezni magát, előrébb jutni.

2021. szept. 17. 11:58
 9/63 anonim ***** válasza:
18%
Miért, ő nem főzött, mosott, takarított rád, mikor kis pisis voltál?
2021. szept. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
92%
#9 szerintem a saját anyja már mosott a fiara amikor ő is kis pisis volt.. felnőtt ember ne várja el hogy fözzenek mossanak rá......
2021. szept. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!