Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

ma lesz az évnyitóm 3 órakor és annyira nincs kedvem menni mert elköltöztünk és 4-iktöl más iskolába jártam de most 8-ba vissza költöztem és félek a többiektől ,hogy mit szólnak hozzám mert régebben nagyon sok rossz dolgot mondtak rólam ami (nem igaz)mondjuk sokan bírtak is :D

meg hát akkor teljesen más volt a természetem hiperaktív voltam mamár nagyon nyugodt természetű vagyok és nemszeretek futkosni. meg volt pár tanár aki nem bírt. (ők is a pletykák miatt ami NEM igaz.) :S

és bennem van a gyomorgörcs.. régebben még simán beszóltam volna de ma már ezt feleslegesnek tartom..

15L (nem buktam meg csak betegség miatt vissza lettem tartva.)


2010. aug. 31. 11:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azért megjegyezném, hogy azon panaszkodsz, hogy rólad pletykálnak, de ilyennel foglalkozol, hogy az, akivel jóban voltál, "állítólag" ribanc lett?!?!? Ha te is bedőlsz minden pletykának, akkor ne csodálkozz azon, ha más is... Talán győződj meg magad róla, hogy tényleg megváltozott-e. Tudod, engem egész gimiben "ribancnak" tartottak, mert mindig fiúkkal mászkáltam (egyszerűen jobban szót értettem velük, mint a lányokkal), miközben majdnem 18 voltam, mikor először csókolóztam valakivel!!! Szóval ne ítélj te sem pletykák alapján, ha másoktól is ezt várod!
2010. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!