Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

ma lesz az évnyitóm 3 órakor és annyira nincs kedvem menni mert elköltöztünk és 4-iktöl más iskolába jártam de most 8-ba vissza költöztem és félek a többiektől ,hogy mit szólnak hozzám mert régebben nagyon sok rossz dolgot mondtak rólam ami (nem igaz)mondjuk sokan bírtak is :D

meg hát akkor teljesen más volt a természetem hiperaktív voltam mamár nagyon nyugodt természetű vagyok és nemszeretek futkosni. meg volt pár tanár aki nem bírt. (ők is a pletykák miatt ami NEM igaz.) :S

és bennem van a gyomorgörcs.. régebben még simán beszóltam volna de ma már ezt feleslegesnek tartom..

15L (nem buktam meg csak betegség miatt vissza lettem tartva.)


2010. aug. 31. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
bizonyítsd be, hogy jobb ember lettél! Legyél kedves, jófej mindenkivel. Az idő majd megoldja a dolgot! És menj el az évnyitóra, ne futamodj meg a probléma elöl! Meglásd nem is lesz olyan vészes!
2010. aug. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Menj be és hazudj egy csomó sztorit ami veled történt (messziről jött ember leszel azt mondasz amit akarsz! Használd ki!)
2010. aug. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ne menj évnyitóra.Felesleges amúgy is. Majd első nap próbálj barátkozni.
2010. aug. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

A hazugságos ötlet nagyon gáz, mert előbb-utóbb úgyis rájönnek, és csak mégjobban meg fognak utálni... szal... jó hülye az aki ezt írta... le is pontoztam :P

Na, lényeg a lényeg: menj és bizonyítsd be, hogy megváltoztál, meglátod, nem lesz olyan vészes. :)

2010. aug. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el az évnyitóra, nem jó dolog megfutamodni! Eleinte próbáld azoknak a társaságát keresni, akikkel régebben is jóban voltál, de igyekezz mindenkivel beszélgetni (ha csak pár mondatot, az is tök jó)! Légy mosolygós, és add önmagad! Azóta te is, és az osztálytársaid is változtak, talán már senki sem emlékszik rá, hogy milyen pletykák keringtek rólad. Arra pedig semmi szükség nincs, hogy kamu történetekkel ámítsd a népet, előbb- utóbb úgyis mindenki átlát a szitán, és akkor nem válószínű, h jófejnek fognak tartani.
2010. aug. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz, pont hogy a régi emlékek miatt meg sem fogják próbálni megismerni a kérdezőt, hogy milyen valójában.

Részvétem, nem lesz könnyű. Az évnyitót én is kihagynám.

2010. aug. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kérdező azt írta, hogy idézem: "mondjuk sokan bírtak is :D ", azok valószínűleg most sem a régi pletykák alapján fogják megítélni...
2010. aug. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb úgyis találkozni kell velük. Ha most megteszed, előbb túlleszel rajta és remélhetőleg jól sül el, igy előbb könnyebbülsz meg a félelemtől.Semmiképp ne hazudj, akkor igazuk lesz a pletykálkodóknak.Az évnyitó csak egy óra, egy tanitási nap sokkal hosszabb, jobb most szembenézni a többiekkel, mint holnap, amikor egész délelőtt együtt lesztek.Ha látják, hogy másként reagálsz, kifogod a szelet a vitorlájukból és nem fognak többet pletykálni.Nyugalom!!
2010. aug. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát hazudni biztosan nem fogok :S és régebben is kedves voltam csak szeleburdi is ^^ meg a másik baj ,hogy akivel nagyon jóban voltam arról azt mondták nekem ,hogy ribanc lett :( meg elszoktam menni egy másik osztály társamhoz vele jóban vagyok..
2010. aug. 31. 12:14
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem add magad! Nincs olyan, akit mindenki kedvel. De ha magadat adod, megtudod, kik azok, akik önmagadért szeretnek. Ha hazudozol, ahogy valaki tanácsolta feljebb, akkor viszont nagy rá az esély, hogy előbb-utóbb mindenki utálni fog...:(

Szóval hajrá! A pletykákat meg engedd el a füled mellett, húzd ki magad, és mosolyogj! Ha nem foglalkozol velük, nem lesz értelme rólad pletykálni, mert az csak akkor jó, ha bánthatnak vele valakit...:(

2010. aug. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!