Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el szüleimnek,...

Hogy mondjam el szüleimnek, hogy van barátnőm?

Figyelt kérdés
Szóval 16éves vagyok, eddig nem volt barátnőm, és nem tudom, hogy mondjam el itthon. Most csak egy sima vacsoránál például, hogy "Anya, Apa van barátnőm" az nem lenne túl egyszerű? Vagy tényleg csak ennyi? (ja, igen fiú vagyok )

2021. szept. 12. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi :) Az egyszerűt fölösleges bonyolítani :)
2021. szept. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez a kérdés akkor lenne érdekes, ha barátod lenne és nem barátnőd. Így ezt nem kell túl gondolni, csak elmondod és kész.
2021. szept. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tulbonyolitani.
2021. szept. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én külön el se mondanám, majd észreveszik.. :D


Vagy,: "Nah megyek mert vár a barátnőm" aztán ha akarnak visszakérdeznek ha nem, akkor nem. :D

2021. szept. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
egyszer hintsd el h megyek találkozni a bnőmmel majd jövök aztán kész, vagy h a hétvégén átjönne a barátnőm vagy hasonlok nem kell nagy feneket keríteni nekik vagy ilyen nagy bejentésként felhozni
2021. szept. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne turbózd!

Tik időszerű, ha barátnőzöl!

No problem!

2021. szept. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%

Egyik vacsoránál meséld el higy van egy lány akitvel már többször találkoztál, kedveled öt és úgy néz ki ő is téged. Majd bemutatod ha eljön az ideje.

Én mint szülő örülnék neki ha a gyerekem beavatna az életébe (legalább ennyire). Végtére is nem szégyen hanem teljesen természetes

2021. szept. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt így nem vacsora közben jelenteném be. Csak mellékesen, mikor mondjuk elmész otthonról, szólj, hogy elmentél, találkozol a barátnőddel és kész. Ezzel nem bejelentésszerűen közlöd, hanem praktikus okokból szóba hoztad, egyúttal el is mondtad. Ha kíváncsiak a részletekre, akkor úgyis megkérdezik, ha meg nem akkor nem. Szerintem ennyi. Nem kell túlbonyolítani, nem kell úgy bejelenteni mintha Nóbel-díjat kaptál volna.
2021. szept. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!