Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kellemetlen, hogy az én...

Kellemetlen, hogy az én részemről csak a szüleim lesznek az esküvőmön?

Figyelt kérdés
Anyósom ma beszólt, mert az esküvőnkre csak a szüleim jönnek el, mivel mással nincs jó kapcsolatom. Emiatt a tanúm is kérdéses volt, de végül egy barátunk lesz. Már 8 éve együtt vagyunk, így közös barátaink vannak, de az esküvőnkön leginkább a párom rokonai lesznek jelen és néhány barát. Nekem amúgy is csak az ikertestvérem lenne még, akit szivesen meghívtam volna, de évek óta köszönő viszonyban sem vagyunk. Illetve az unokatesóm lett volna a tanúm, de jelenleg misszióban van, így sajnos ő sem tud eljönni. Szerintetek igaza van anyósomnak, hogy kellemetlen, hogy az én oldalomról csak 2 személy lesz, a páromnak meg több, mint 50? (Neki nagy és összetartóbb családja van)
2021. szept. 8. 10:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem anyosnak kell erröl dönteni.
2021. szept. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%

Én magát a kérdést nem értem.


Ha azt mondjuk, hogy kellemetlen, vagy ha az anyós azt mondja, akkor csak azért elhívsz olyan embereket akiket látni sem akarsz, mert más azt mondta el kell őket hívni?

2021. szept. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk is hasonlo volt a szitu. Mi ezt ugy oldottuk meg, hogy kis eskuvot tartottunk, igy nem volt olyan feltuno, jogy az en reszemrol olyan kevesen vannak. Lehetne kissebb lagzit tartani ilyen esetben, de ha nagyot szeretnel szard le.

Nalunk az eskuvom elott fel evvel volt kb egy nagy vsaladi vita, szoval nalunk ezert is volt keves fo.

2021. szept. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Orulok, hogy feltetted ezt a kerdest, igy nekem majd nem kell! :D Felhasznalom majd a neked irt valaszokat! ^^


Na szoval en lennek a menyasszony (jovore lesz a lagzi). En kb max. 20 fot hivok, mig a parom kozel 70-et! Sok rokonom van, de mindenki kulfoldon es nem nagyon tartjuk a kapcsolatot. Anyukam jon (Apa mar nem el), a testvereim es nehany barat. Soha nem voltam az a huuu milyen nagy tarsasagi ember, inkabb az a csendes, visszahuzodo tipus vagyok. A paromnak viszont rengeteg baratja van es a rokonsag is elegge osszetarto.


En is ezen eszem magam, hogy az en felemrol alig lesznek. Meg majd biztos azt gondolja ott mindenki, hogy ram senki sem kivancsi stb. Szoval ilyeneken ragodok. Parom nem lat ebben semmi furat. Azt mondta, hogy azt hivok akit szeretnek.

2021. szept. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a jó oldalát: legalább nem lesz gond, hogy túl sok a vendég a jelenlegi helyzetben.
2021. szept. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!