Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felköltözzek apához, vagy...

Felköltözzek apához, vagy maradjak itt anyánál?

Figyelt kérdés

Mostanába sokszor felmerül bennem ez a kérdés: Fel költözzek apához (Bp.), vagy maradjak itt anyánál(miskolc)? 14 éves vagyok. Eddig itt laktam anyával. Szüleim 13 éve elváltak. Apával elég ritkán találkozom, de tartjuk a kapcsolatot. De mondta, hogy örülne, ha ott folytatnám majd gimis időszakomat. Még van 1 évem. Szerintete mit tegyek? Apával sokkal jobban elvagyok, jobban megértjük egymást, olyanok vagyunk mint jóbarátok kb (: . Anyával sokat veszekekdünk, de elvagyunk néha. ITt szinden minden emgkapok, de tényleg nem panaszkodom. Apánál viszont lehet nem így működne a dolog...

Szerintetek itt bírnám hagyni anyát 13 év elteltével?.. Vagy maradjak itt? Egyébként is nagy "álmom" hogy pesten lakjak, szóval nem tudom :/ ..


2010. aug. 30. 23:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Beszéld meg édesanyáddal! Tartozol neki annyival, hogy bevonod a döntésedbe, és figyelembe veszed az ő szempontjait is.

Apádnak is kelett volna anyáddal beszélni mielőtt téged kérdezett, vagy egyszerre mindkettőtökkel, mert anyád életéről is szó van. Egyébként apádnak szülőnek kell lennie és nem barátnak.

2010. szept. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!