Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bp. -n meddig engednétek el...

Bp. -n meddig engednétek el egy 16 éves lányt?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert engem este 9-ig engednek, tovább nem lehetek. Egyszer volt olyan, hogy koncerten voltam, akkor fél 10-ig lehettem. Szerintetek ez így jó? Nem lázadni akarok, meg provokálni, csak kérdezem, hogy más szülők ehhez hogy viszonyulnak.
2010. aug. 30. 22:38
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
00:00 ig
2010. aug. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Az én anyukám mindig tudja, h hova és kivel megyek. Ha megyek vhova, 10-ig szokott engedni. Itt nem bulizásra gondolok, hanem barátokhoz, vagy moziba. De volt olyan, h 11-fél 12 kor jöttem haza, de akkor meg felhívtam, h tovább maradok, v vmi. 16/l
2010. aug. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
engem 9.ig télen- nyáron,attól függ,hova és kivel 15/l
2010. aug. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Semeddig! Budapest tiltott zóna. A legveszélyesebb város Ercsi és az Észak keleti megyék városai után. Maradjon csak a városon belül itt is van elég hely.
2010. aug. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Engem nyáron bármeddig engednek szüleim, ha hajnalban megyek haza, az sem baj. Igaz kisvárosban lakunk, és mindig barátokkal megyünk valahova, akik közt 20-22 éves fiúk vannak, így nem féltenek anyumék egyáltalán. Suli közben 11-12-re szoktam hazajönni, mert mindig flegmáznak, ha később jövök, hogy "majd holnap meg nem bírsz felkelni...". Amúgy én is 16/L vagyok
2010. aug. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Budapesten semeddig. Vidéken 10, 18 éves kortól akármeddig.
2010. aug. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

ennyi idősen nyáron kb éjszakákat bulizhattam át, mehettem koncertre, mert anyum mindig a pasijával nyaralt vhol, vagy csak nála aludt :D


suliidőben meg havi 2x volt a kedvenc bandám koncertje keddenként, arra mehettem. tartott vagy éjfélig, de tudtam melyik éjszakaival kell hazamenni.

ja, és mellesleg olyan rusnya vagyok, hogy még az oroszlán is sírva enne meg, szóval megtámadástól soha nem kellett félnem :D

2010. aug. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Engem kb. 9-10-ig engedtek el anno. Akkor én is tök mérges voltam, hogy milyen gonoszak a szüleim, de most már így visszatekintve csodálkozom, hogy egyáltalán 10-ig elengedtek. Ma már Pest bizonyos részein nem mernék közlekedni sötétedés után, sőt egy-két helyen nappal se nagyon. Nagyon fiatalon sokkal bátrabb voltam. :) Sajnos a baj bármikor megeshet, de egy szülőnek azért mégiscsak kell határokat húznia.

27L

2010. aug. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!