Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bp. -n meddig engednétek el...

Bp. -n meddig engednétek el egy 16 éves lányt?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert engem este 9-ig engednek, tovább nem lehetek. Egyszer volt olyan, hogy koncerten voltam, akkor fél 10-ig lehettem. Szerintetek ez így jó? Nem lázadni akarok, meg provokálni, csak kérdezem, hogy más szülők ehhez hogy viszonyulnak.
2010. aug. 30. 22:38
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
sok a "tezsvír" ott.
2010. aug. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Nézd tudom h féltenek meg minden. és szívesen cserélnének 1 kisvárosi családdal is a szüleid. De a mondója vagyok h az embert bármikor bárhonnan elvihetik ill baja is eshet. Engem is szabadnak neveltek és ne kötötték ki mit lehet mit nem. De tudtam magam irányítani és hajnali 1-2kor már otthon voltam suli időben is. Lehet ez egyéni eset mert srác vagyok lányoknál azért ez más. Személy szerint a fiam v lányom ugyanúgy fogom nevelni ahogyan engem a szüleim.

18/F

2010. aug. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy éve vgyok fent egyetemen, ezért magam döntök arról, meddig maradok ki éjszaka, de tény, hogy nem szeretek későn egyedül mászkálni, ezért ha tudok mindig a barátokkal megyek haza vagy ha nem tudok akkor inkább ott alszom egyiküknél, mert az biztonságosabb.

19/L

2010. aug. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, én nem haragszom rájuk:) Csak pl. barátnőmék mondják, hogy 9-ig? Úristen, de gáz vagyok, minimum éjfélig kéne lennem:) Nem nekik adok igazat, csak tényleg, érdekelt, hogy más szülők kb hasonló korú gyerekkel erről mit gondolnak. Damon Hill, amúgy ne általánosíts, mert 9. kerületnek vannak nagyon kulturált részei is, ahogy a 8.-nak is. Nem szeretem ezt a kerület-lenézős dolgot, meg általánosítást.
2010. aug. 30. 22:58
 15/28 anonim ***** válasza:
Engem vizsgára menet fényes nappal molesztáltak a Blahán a vilimegállóban...úgyh ennyit a közbiztonságról. 16 évest nem engednék el sokáig, max 9ig és érte mennék/ismerős taxissal hazahozatnám.
2010. aug. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Nincs kocsink, mert jó tömegközlekedési lehetőségeknél lakunk:) De egyébként tényleg sok a fura ember, meg elég brutális dolgok vannak.
2010. aug. 30. 23:03
 17/28 A kérdező kommentje:
Egyébként lehet, hogy ez a 9 órai dolog azért van, mert általában lányokkal vagyok és így anyám félt, hogy nincs velünk fiú.
2010. aug. 30. 23:04
 18/28 anonim ***** válasza:

Én kollégista voltam, este tízig engedtek el kimenővel, ezt ki is használtam. Néha maradtam ki csak tovább. De elég veszélyes késő este mindenhol, ma is igyekszem minél korábban hazaérni. Legújabb találmányunk többek között pont emiatt a délutáni házibuli. 4-5 körül elkezdjük, mire besötétedik, már tombolunk, táncolunk. Éjfélre vége, és sokkal jobb, mint hajnali háromkor félálomban hazakóricálni.

De visszatérve a kérdésedhez: engem otthon a szüleim kisvárosban este tízig engedtek csak el tizenkilenc éves koromig. Onnantól viszont már bármeddig :)

2010. aug. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Írhattok még, azt is köszönni fogom, csak nem leszek gépközelben egy ideig, így nem tudok reagálni:)
2010. aug. 30. 23:10
 20/28 anonim ***** válasza:

Engem akármeddig:)

Bár én hülyeségnek tartom ezt, mivel ennyi erővel nappal is történhet veled bármi. Nem kell ahhoz estének lennie...

Manapság már fényes nappal is kirabolnak bárkit, alig van külömbség...

2010. aug. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!