Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondanád a családtagodn...

Hogyan mondanád a családtagodnak h vegye meg a terméked de nem adsz neki kedvezményt?

Figyelt kérdés

10.000-ért vettem egy cipőt de nem jó a méret, rá jó lenne és a stílusához is passzol. Nem kedvencem keresztanyám, így nem engednék az árból, akkor inkább eladom idegennek, h ne bukjak sokat. Annyi, h időt nyernék ha megvenné, nem kéne feltöltögetnem, fotózgatnom, stb.

Hogy közölnéd, h nem akarsz engedni belőle neki?


2021. szept. 5. 08:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nos, vissza vinnem a boltba és kicserelnem a megfelelo méretre.
2021. szept. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Idegen se fogja megvenni tőle ha boltban is megkapja ugyan annyiért erre mérget vehetsz
2021. szept. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem mondanám, hogy vegye meg, ennyi. Miért kellene megvennie?
2021. szept. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%

Idegen se venné meg teljes bolti áron, megnyugtatlak.

Ha nem volt utcán hordva, vidd vissza a boltba, kérj méretcserét.

2021. szept. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, nincs meg a blokk, ezért akarod eladni, különben már visszavitted volna. Hát ennyiért senki nem veszi meg. Kénytelen leszel olcsóbban adni. Ha keresztanyádnak, ha másnak, mindegy.

Egy próbát megér az üzlet, hátha jófejek. Ha nem, akkor 7-8 ezernél biztos, hogy nem adnak érte többet. (De lehet, hogy még így is sokat írtam.)

2021. szept. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondják senki se veszi meg kéz alól annyiért mint a boltból újonnan.
2021. szept. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerü, megmutatod a blokkot és megkérded, hogy átveszi-e.
2021. szept. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

De ki a franccc mondta h bolti áron akarom eladni? Nem vagyok hülye, nyilván ebből már engedtem. Igen, sajnos nem tudom visszavinni már.



Na akkor kezdjük előlről a kérdést. Köszönöm.

2021. szept. 5. 10:45
 9/22 anonim ***** válasza:
92%

Na akkor kezdjük előlről a kérdést


Akkor újra: miért kellene NEKI megmondani, hogy vegye meg? Hirdesd meg és videó, aki akarja.

2021. szept. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

10.000-ért vettem egy cipőt de nem jó a méret, rá jó lenne és a stílusához is passzol. Nem kedvencem keresztanyám, így nem engednék az árból


Nos, hogy is van az a ki mondta hogy bolti áron akarom eladni?

2021. szept. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!