Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik családtagodat utálod a...

Melyik családtagodat utálod a leginkább?

Figyelt kérdés
Én a nagyapámat.

2021. jún. 29. 10:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
A mi családunkban nem szokás utálkozni, mindenkit szeretek.
2021. jún. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
A bátyámat. Elvett feleségül egy hazug r.bancot. Teljesen kifordult magából, csak akkor tud megkeresni, ha kell neki valami. Tartozik nekem 3 millió forinttal, anyukám miatt nem adom végrehajtásra. Ha véletlenül találkozunk, akkor tuti, hogy összeveszünk valamin. Ha egy mód van rá, akkor kerülöm a társaságát.
2021. jún. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
97%
Az anyámat. Tipikus nárcisztikus, mérgező személyiség. Sokáig jártam miatta pszichológushoz, aki - miután elmeséltem neki, hogy miket tett velem - azt mondta, hogy nagyon súlyos bántalmazás volt, amit velem tett. Még felnőtt koromban is napi szinten zsarolt érzelmileg, és terrorizált lelkileg. Hírből sem tudta, mi az a szeretet.
2021. jún. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

#2, mi családunkban is van egy ilyen helyzet.

De a másik ágról a nagynénikém az, akit gyűlölök.

Csak az ő gyerekei az okosak, a tökéletesek. Másnak próbál keresztbe tenni (bátyámnak emiatt ment el majdnem a diplomája), Ők a mintacsalád. Az a baj, a gyerekei is ilyenek.. Közben mindenkinél nyalnak, a hátuk mögött meg elhordják mindennek. Mindenkivel jó kapcsolatot akar kiépíteni, hogy amikor neki kell valamire az az ember, kihasználja.

Háromszor gazdagabbak, mint mi. Mégsem elég nekik. Csak ők legyenek gazdagok, mindenki más legyen szegény.

Ha a másiknak van valami, irigy, neki is kell egyből. Ha van egy husky, ők is vesznek. Ha macska van, vesznek, de ugyan olyan színűt. Kiégés.

Szerintem undorítóak az ilyenek, főleg ha házassággal keverednek be a családba. Nálunk ezekkel csesződnek/tek el a dolgok. Tönkreteszik az egész rokonságot, majd elvárják hogy te dícsérd őket mennyire fcák.

#1 örülök, hogy neked ilyen családod van. Én mindent megadnék, hogy a rokonaim közt ne legyenek ilyen természetűek az emberek.

2021. jún. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Apámat és nővéremet. Lelkileg tönkretettek és elhanyagoltak, erről pszichiátriai véleményem is van. Bipoláris zavarom lett a bántalmazásaik miatt. Nem mondom el nekik, mert minek, úgyis el bagatellizálnák, vagy én lennék a szar. Gyógyíthatatlan mentális betegséget okoztak nekem, életem végéig gyógyszert kell szednem miattuk. Két undorító féreg.
2021. jún. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyai nagyszüleimet, unokatesóimat, anyum nővérét... Folyton piszkálták anyámat, kötekedtek velem is, rühellem őket.
2021. jún. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Senkit sem utálom egyáltalán, csak sok minden idegesít, és nem mindenben értünk egyet. Egyébként jól megvagyunk.
2021. jún. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyapámat dettó
2021. jún. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem utálok senkit, de már összesen elköltöttem egy-két havi fizetésemet pszichológusra hogy ne utáljam a fél családomat.

Ki elhanyagolt, ki szóban bántalmazott, ki tettben...

Örökre meglátszik az életemen a nyomuk.

De nem utálom egyiket se, és valamennyit sikerült javulni is a kapcsolataimnak.

2021. jún. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

Apám alkesz volt, már 15 éve halott, hidegen hagy a dolog, anyám addig ócsárolt, míg elzavartam a házamból. A hugom 32 évesen gyerek, férfival nem láttam, a ház körül nem csinál magától semmit sem, a kislányomra fél órát sem vigyázna (mondjuk, már nem is engedném nyugodt szívvel). Mielőtt kerditek, hogy hogyan várnék ilyesmit el: csak egy külön lakrészt kapott tőlem a házamban... hiba volt, óriási hiba.


Amúgy azt mondják, a barátaidat megválogathatod, a rokonaidat nem...

2021. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!