Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha apám alkoholista?

Mit tegyek ha apám alkoholista?

Figyelt kérdés
17/L. Gyerekoromba sokat ivott sőt rengeteget volt ivot pár hétig majdnem 1hónapig és igy felváltva anya beteg is..nemis nagyon birja énis csak a napokat sirtam és feküdtem anyát verte néha ..elment elvonóra jó lett minden pár évig..és most megint 3hónap alatt 4x is h töb napig közte meg 1-2x..nem birjuk:S tesom se már:( jön az iskola is igy eljárni..gonodlkozni mi van otthol.. mit tehetek a semmin kivül?:(
2010. aug. 30. 20:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon nehezen lehet érteni amit leírsz, de gondolom zaklatott vagy.

Beszélj az osztályfőnököddel,hátha megértő és segítőkész lesz. Jó lenne egy családsegítő. Apukádnak sajnos megint elvonóra kell mennie, ez biztos.

2010. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 baranyi kálmanné ***** válasza:
Sajnos itt anyukádnak kénné cselekedni,mert apukád beteg.Anyudat vedd rá hogy kőlttőzetek el valahová mert így ti gyerekek fogtok tönkre menni.
2010. aug. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
7%
Szöpüjjé' be!
2010. aug. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Tényleg nehezen érteni amit irok..a lényeg h régen is sokat ivott verte anyát, én nem birtam ezt az egészet elviselni csak sirtam és feküdtem, aztán az elvonó után minden jo lett pár évig, most pedig ujra kezdődött az egész..



az osztályfőnökre nem számíthatok..

anya pedig nem hiszem h elköltözne már azért sem mert apa dolgozik csak..

2010. aug. 30. 20:54
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem költözik el, akkor nincsen mit tenni. Anyukádnak jó, hogy verik, és a gyerekei sírnak?
2010. aug. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Leila3 ***** válasza:
Próbálj meg keresni,és beszélni olyan emberrel,aki segíthet neked ez ügyben. Pl anyukád,vagy vmilyen rokon,ismerős,aki talán hatással lehet apukádra is,hogy menjen el megint elvonóra. Vagy pedig őszintén te állj apud el,és nyisd fel a szemét egy életre,hogy mit tesz magával,és veled is.Sajnálom,és remélem rendbe jön majd minden valahogyan. Próbálj hatni apudra,és segítséget kérni mindenképpen!
2010. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Mi Anyukád betegsége? Mi az, ami mellett nem tudna dolgozni, hogy elmenjetek? Mi az, ami miatt ennek kiteszi a gyerekeit? Istenemre, nem értem... Apukádat sem.

Titeket is ver?

2010. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
rosz lehet neked :( anyád milyen beteg.mert ha nincs nagyobb betegsége el is költözhetnétek.vagy ha igen akkor vagy rokonhoz költözz.vagy probálkozz kollégiummal.ott 3 emberrel kell együtt élned.ha a tesod ugyanugy lány akkora költözhettek egy szobába.nemolyan vészes hely 18 éves korodig ugy kibirod addg is nemkell othon lenned.hétvégén is assziszem bent lehet maradni ha nem akkor menj addig pld : pasidhoz aludni. családsegitö nem jo szerintem. nehogy azt mondják hogy bedugnak egy intézetbe a tesoddal együtt mert anyád beteg nem tud rád vigyázni apád meg alkoholista.intézet szörnyü hely. még annál apáddal is jobb.a tesom is ott volt meg az exe és meséltek egysmást.amugy meg vagy ezeket választod vagy még kibirod egy évig.utána ugyis nagykoru leszel és nemkell otthon maradnod.döntés a te kezedben van. remélem tudtam segiteni.
2010. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

nem minket nem..


anya szivbeteg:S meg sok betegsége vande a szive az amt még jobban tönkretesz apa.

2010. aug. 30. 21:02
 10/19 anonim ***** válasza:
Nyilván nem az a megoldás, hogy 18 lesz és lelép. Te otthagynád a szívbeteg Anyukádat egy alkoholista őrülttel? Mert én nem! Megőrülnék, ha baja esne.
2010. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!