Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a fiammal?

Mit csináljak a fiammal?

Figyelt kérdés

Van egy 8 éves fiam és nem tudok vele mit csinálni. Ő sokat segít nekem pl amikor szerelek és sokszor jön velem dolgozni (kamionos vagyok). 3 éve elváltam és nálam maradt a gyerek azóta csak ketten vagyunk. Lehet hogy jobb lenne keresni egy anyát is akivel jól kijönne :). Kérdeztem tőle hogy mit szeretne csinálni de azt mondta h nem tudja. Jó apa akarok lenni. Szerintetek mit csináljunk? Vagy hova menjünk?

34/F


2010. aug. 30. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerezz egy nőt, még fiatal vagy és neked is élned kell :) a kis lurkónak is jól jön majd egy anyuka.
2010. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Egy szerető pótanyu biztos jót tenne neki. Meg barátok, társaság.
2010. aug. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Nem biztos hogy nyerő lenne a szerető pótanyuka abban a formában, hogy te utána is kamionozol tovább. Akkor igaz hogy lesz újra anyukája, viszont nagy százalékban elveszti az édesapját. Egy kamionos tudtommal ugyanis többet van úton mint otthon.
2010. aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
utolsó is jól mondja s az első is
2010. aug. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
nekem is van egy 8 éves lányom,ha van kedves ismerkedni,és szimpik vagyunk egymásnak,elmehetünk néha ide-oda a gyerekekkel.
2010. aug. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el kajakozni valami vizisportra, a bátyám imádta a kkajakor meg a vitorlázást 8 lves korába, a pótanyut sztem nem nagyon birná

sok szerencsét

2010. aug. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hello

Hagyd h az idő kiforrja magát. úgyis fogja említeni neked h ha már nem lesz olyan érdekes kettőtök közt a viszony. De ha minden oké még nem kell ezen aggódnod.

2010. aug. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
53%
O_o Csiga o_O
2010. aug. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A pótanyus dologgal azért is vigyázz, nehogy félreértse a gyerek. Ezt úgy értem, hogy nehogy azt higyje, el akarja venni az apukáját.

A közös sportolás nagyon jó ötlet!

2010. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Lehet, hogy hatalmas változás lenne de nem tudnád felhagyni a kamionozást? Tudom, hogy nagyon nehét a mai világban de legjobb lenne ha valami más szakmába vágnál bele, hogy minnél többett együtt tudjatok lenni. Ez az a kor amikor nagyon szüksége van rád!


Ha már megvan ez a nyugodt háttér akkor jöhet egy nő is, de azért ezzel csak óvatosan. Megfontoltan barátnőzz! Emlékszem, amikor én voltam ennyi idős én bátorítottam is anyukámat mert apukát szerettem volna:))


Hajrá:)L/18

2010. aug. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!