Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek velem van a baj? 19 F

Szerintetek velem van a baj? 19 F

Figyelt kérdés

Nagyon tisztelem a nöket. Nem vicc , komolyan !

Tehát férfi létemre valahogy nem tetszik hogyha ugy beszélnek egy nöröl mint egy tárgyról. Nem vagyok meleg , még miellöt valaki elkezdené :) Jelenleg is van barátnöm , de valahogy én ellenben a barátaimal nem csalom meg nem ütöm meg nem vagyok tiszteletlen (söt kimondotan udvarias vagyok) nökel szembem.


2010. aug. 30. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mi lenne a kérdésed?
2010. aug. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Dehogy van benned a baj.Tök jó,hogy ilyan vagy.Melyik nő örül annak,ha veri,tiszteletlen vele a barátja?:Đ
2010. aug. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azhogy amit leirtam az szerintetek probléma-e? , mármint az hogy én nem vagyok olyan "kemény" a nökel ?
2010. aug. 30. 12:04
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem értem ettől miért lennél meleg? :D

A párom is ilyen :) akár ő is írhatta volna, habár ő most 20 éves:D

Jó, hogy vannak ilyen emberek is a világon még, mert annyi állat is van, hogy az csuda.

Nem értem az embereket, azt mondják, hogy minden férfi egyforma, de ez nem igaz!

Azt mondják, hogy nem történhet meg, hogy egy 21 éves férfi ne csalja meg a barátnőjét ha másfél hónapig nem találkoznak! Ugyan már! Mi olyan is volt, hogy 2 hónapig nem találkoztunk vizsgaidőszak miatt és a nyakamat tenném hogy még lányra sem nézett közben.

Ha intelligens egy ember akkor nem csalja meg a párját...ez az egész nem csak a szeretetről szól, hanem arról, hogy mennyi gerinc van benned.

A párom is udvarias minden létező hölgyeménnyel (kivétel k.vák mert ilyen ismerősei nincsenek:D) és alapból kedves mindenkivel.

Szóval szerencsés a barátnőd:)

2o-L

2010. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
58%
Szerintem alnaiv a kerdesed es ugy gondolom ezt te is tudod. Kovezzetek meg, de ennek a kerdesnek kicsit ontomjenezes szaga van. Bocs
2010. aug. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülnék ha minden férfi ilyen lenne:)

17/L

2010. aug. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez a normális!! Amit a barátaid elkövetnek azt meg úgy hívják, hogy bűncselekmény...Örülj, hogy ilyen vagy, és próbáld "nevelni" a környezetedet, hogy minél több ilyen fiú legyen.:-)
2010. aug. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Istenem,milyen jó lenne,ha - nem is az összes pasi,de - többség ilyen lenne.


Én utálam amikor lekezelő egy srác.Egyszer meg is mondtam a magamét egy pasinak.Azért mert lány vagyok semmivel nem vagyok kevesebb,sőt.

Nekem tetszik,ha egy srác udvarias,figyelmes:)

15/L

2010. aug. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Így akarod "kiérdemelni", hogy nyilvánosan istenítsenek a nők? Fárasztó.
2010. aug. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ki istenit ? O.o te hülye vagy!

Örülök neki hogy ez a véleményetek köszi a választ. Akkor nem bennem van a hiba :)

2010. aug. 30. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!