Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem?...

Miért csinálja ezt velem? Barátnöm (nem vagyunk tinik)rendszeresen elvárja hogy átjárjak hozzá...

Figyelt kérdés

De akàrhànyszor àtmegyek 15 perc utàn màr hajtja a magàét,céloz arra,hogy ö aludna,nagyon fàradt...(nem dolgozik)

Olyankor felàllok és hazajövök.

Eldöntöm,hogy nem megyek àt nàla.

Erre megjelenik a kapuban,és toporzékol,hogy menjek àt,ne haragudjak...

Mondom,nem érek rà.

De ö akkor is vàr.

És megyek,és ujra nyfog,hogy fàradt,nincs kedve semmihez,ö megy aludni.

Màr volt hogy haragosan kijelentettem,hogy az én ajtom is olyan tàvol van neki,ment nekem az övé,ö is jöhetne nàlam.

De sohasem.

Aztàn van hogy föz,és szol hogy én ne fözzek,met ugy föz hogy nekem meg a pàromnak is.

Màr majdnem készen van,mire megszolal:

-Mégsem tudunk ott enni,mert kevés amit csinàlt,meg ö fàradt,nem tud velünk egy asztalnàl leülni.

Addig rendbe van,hogy nem szàmitok a föztjére,én fözök direkt mindennap.

De az hogy rêndszeresen ezt müvelje velem nekem tulzàs.$

Miért csinàlhatja ezt?


2008. dec. 10. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Most picit nem értem, úgy a bnőd mint párod, vagy szimplán barátnőd?
2008. dec. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nö vagyok.

Baràtnöm,nem a pàrom:)

2008. dec. 10. 14:05
 3/5 anonim válasza:
100%

Szerintem csak figyelemre vágyik, közös programokra. Lehet, hogy neki nincs fantáziája semmit kitalálni, szetene veled több időt tölteni de elfoglaltság híján feladja. Én is sokszor voltam ilyen, mikor a legjöbb barátnőm átjött 15 perc után ellőttem hogy fáradt avgyok, le kéne feküdni aludni, persze nem direkt, egyszerűen csak úgy éreztem és kicsúszott a számon. Máris csinált nekem kávét, kitalálta, hogy nézzünk filmet, menjünk sétálni, stb.

Elhiszem, hogy eleged van belőle, de lehet csak valami problémája van mostanság és így jön ki rajta. Igényelné a nagyobb figyelmet. Vagy mindig is ilyen volt?

2008. dec. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen elejétöl ilyen...Sajnos.Ez màr egy éve
2008. dec. 10. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz neki pasit, fel fog rázódni ;) Csak lehet, hogy téged hamar elfelejt.
2008. dec. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!