Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ujrakezdhetem az eletem 24...

Ujrakezdhetem az eletem 24 evesen?

Figyelt kérdés
18 evesen leerettsegiztem, nem tanultam tovabb.Elmentem dolgozni, aztan 20 evesen kijottem kulfoldre, azota is ittvagyok.Egyutteltem egy pasival, de rajottem, hogy nem oke a dolog, es ma szakitottam vele(hosszas tanakodas utan).Haza akarok menni Pestre, beiratkozni suliba, munkat vallalni stb.Mi errol a velemenyetek?Nem keso ez?Lehet meg normalis eletem?Mindent ujra kell kezdenem a nullarol...
2010. aug. 29. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy öreg, ha erre célzol.

Sokan csak 30-40 éves fejjel jutnak el oda, hogy nem jó ott, ahol vannak, s suliba kezdenek járni.

A legnagyobb lépést már megtetted, felismerted, hogy nem jó így és változtattál.


Nem maradtál le semmiről, hiszen eddig tapasztalatot gyűjtöttél. Én 27 éves vagyok, állást keresek, s hiába végeztem el egy csomó sulit, nem jutottam előrébb.


Ne add fel, légy kitartó!

Sok sikert!

2010. aug. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
IGEN!!! Szuper vagy. Soha nem késö, csak amikor valaki haldoklik. Te egészséges vagy -remélem- tudod milyen irányban akarsz tovább jutni. Tanulj! Nehéz lesz, de nem annyira, mintha nem valósítanád meg álmaidat es évekig csak sajnálnád, hogy nem kezdted el. Kezd el most. Nagyon fiatal vagy 24 évesen. Most talán a csalódás miatt érzed magad öregnek. Szerezz sikerélményt, ásd magad át a nehézségeken, TIÈD a világ.
2010. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Én csak annyit mondok, csináld amit szeretnél, de ha van eszed ne gyere Magyarországra, mert itt jó élete senkinek nem lehet már.
2010. aug. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze! Én is azt javasolnám, hogy külföldön boldogulj... jó az érettségid? Ha igen, jelentkezz egy jó egyetemre akár itthon, akár az EU-ban valahol. Ha nem, gyere haza és érettségizz újra, vagy szerezd meg a szükséges papírokat (nem vagyok benne biztos, hogy külföldön ez hogy működik). Sok szerencsét! A lényeg, hogy tanulj tovább.
2010. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz.
2010. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazandibol van egy titkos dedelgetett almom, megpedig, hogy elmegyek hajora dolgozni.Eddig vendeglatasban dolgoztam,de itt kulfoldon nem kell hozza papir, szoval otthon szeretnek elvegezni egy sulit.Aztan mondjuk elmenni folyami hajora gyakorlatot szerezni, aztan irany a Csendes-ocean:-)Szoval nem akarok otthonmaradni vegleg, csak egy kis idore.
2010. aug. 29. 22:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia, én -egy évvel ezelőtt- 30 évesen indítottam el az életem, még a tiédnél is hátrányosabb helyzetből. Csak bátorság kellett hozzá, de most minden jól (jobban) alakul. Nyugodtan kezdd el megvalósítani az álmaidat, rengeteg időd van még.
2010. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

meg veletlenul se gyere haza, tonkretenned vele az eletedet. kulfoldon is jarhatsz iskolaba.

egyebkent melyik orszagban vagy most?

2010. aug. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nyugi, ne izgasd fel magad.Azert kerdeztem, mert normalis esetben masoknak ilyenkor mar van diplomaja, pasija,stb.En meg mindent kezdhetek elolrol.
2010. aug. 29. 23:08
 10/10 A kérdező kommentje:
Olaszorszag.
2010. aug. 29. 23:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!