Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel tényleg megsértettem?...

Ezzel tényleg megsértettem? Inkább nekem lenne okom?

Figyelt kérdés

Pici gyerekem van, az édesapja hétvégente van itthon, alig van időm, pihenni szinte nincs is, napi 10 percet ha ledölök megpihentetni a hátam ( gerinc műtétem volt korábban) általában intézem a gyereket, felseprek,felmosok, porszívózok, főzök mosogatok stb, kutyák is vannak így ezek naponta többször is. Mostanában amikor esett az eső amiatt koszos lett az ablak, édesapám pedig tegnap megjegyzést tett rá, én pedig vissza mondtam neki a stílust hogy ezzel nem lett tiszta az ablak, de ha elvinné a gyereket 1 órára néha akkor valószínű lenne rá időm... na igen, ezzel sértettem vérig.

Hozzáteszem hétvégén sincs időm ugyanis egész nyáron cibálják a férjemet segíteni a ház körüli munkákba a szüleim így nekem a hétvégék is ugyanazzal telnek mintha itthon sem volna.


2021. aug. 19. 16:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
7%
Ennyi életképtelen 1 gyerekest..
2021. aug. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!