Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel tényleg megsértettem?...

Ezzel tényleg megsértettem? Inkább nekem lenne okom?

Figyelt kérdés

Pici gyerekem van, az édesapja hétvégente van itthon, alig van időm, pihenni szinte nincs is, napi 10 percet ha ledölök megpihentetni a hátam ( gerinc műtétem volt korábban) általában intézem a gyereket, felseprek,felmosok, porszívózok, főzök mosogatok stb, kutyák is vannak így ezek naponta többször is. Mostanában amikor esett az eső amiatt koszos lett az ablak, édesapám pedig tegnap megjegyzést tett rá, én pedig vissza mondtam neki a stílust hogy ezzel nem lett tiszta az ablak, de ha elvinné a gyereket 1 órára néha akkor valószínű lenne rá időm... na igen, ezzel sértettem vérig.

Hozzáteszem hétvégén sincs időm ugyanis egész nyáron cibálják a férjemet segíteni a ház körüli munkákba a szüleim így nekem a hétvégék is ugyanazzal telnek mintha itthon sem volna.


2021. aug. 19. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%

*egy nő magának szül*

Amúgy a férjed a gagyi.

2021. aug. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
A férjed ha nem akarna, nem menne. Neki tök kényelmes munka címén a nyakadba szakítani mindent.
2021. aug. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Nagy marha vagy, hogy ezt csinálod. Tönkreteszed magad. Pucolja meg apád vagy a férjed az ablakot, ha zavarja. Én a helyedben takarékra raknék minden házimunkát, a gyereket fullosan ellátnám és csókolom. Akinek nem tetszik, meggebedhet helyetted.
2021. aug. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
nem értem az okát apád sértődésének..
2021. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Hű, de belehúztál ebbe a pasiba! Gondolom, a saját szüleid elől menekültél ebbe a házasságba, cseberből vederbe. Ebből jól nem jössz ki! Jól tetted, hogy apádnak visszaszóltál, még egy ilyen, és be se engedd, a férjedet pedig állítsd le, otthon van rá szükség, nem a szüleidnél. (Tényleg ott van?)
2021. aug. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7%

😂

3 gyerekem van. Neked csak 1.. Állataink is vannak,nem csak kutya macska.. Építkezünk, tehát férjem látástól vakulásig dolgozik hétvégén is. Ez az évünk ilyen. Még se rinyálok mint te 🤷‍♀️ pedig én sem vagyok egészséges.

Mindenki magának szül.. És nem, nincsenek lepasszolva a gyerekek.


Rendben van, hogy a szüleid néha kérik férjed segítségét. Na de minden hétvégén? 🤔

2021. aug. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
98%

"egész nyáron cibálják a férjemet segíteni a ház körüli munkákba a szüleim"

Miért ugrik a férjed, ha ők csettintenek? Nem tudja azt mondani, hogy bocs, feleségem és kisgyerekem van, akiket hétköznapokon nem is látok, a hétvégét velük töltöm?

Apád sértődöttsége nevetséges, emiatt ne furdaljon a lelkiismeret.

2021. aug. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Ezen miért kellett megsértödnie?
2021. aug. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit neked is meg kell tanulnod lazábbra venni, attól, hogy kutyák vannak, még nem kell napi többször végignyalni a lakást.
2021. aug. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tényleg racionalizáld az életedet: főzni elég 2-3 naponta, akkor mindjárt a mosogatás is kevesebb lesz, porszívózni hetente, a felseprés-felmosás 10-10 perc, de attól függetlenül nem dől össze a világ, ha koszos az ablak. Ennél sokkal fontosabb kérdés a férjeddel való viszony.
2021. aug. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!