Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon-nagyon rosszul vagyok....

Nagyon-nagyon rosszul vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szerdán kezdődik a suli.Szüleim rámerőltettek egy olyan szakmát amit nem akarok csinálni.(reál beállítottságú vagyok,erre elküldtek idegenvezetőnek,mivel sikerült 3 ponttal lecsúsznom az egyetemről:S)Rokon abban az iskolába dolgozik,és elintézették,hogy oda menjek.Ha a sulikezdésre gondolok,kiver a víz,gyomoridegem van,elkap a sírógörcs,hányok.Teljesen kivagyok.Legszívesebben elszöknék itthonról(most nincsenek itthon,nyaralnak.nélkülem.)Nagyon nem akarok odamenni,ráadásul 2-3 voltam nyelvből.

És hiába mondom nekik,hogy nemakarom,nem engednek:(


2010. aug. 29. 21:01
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
mindenféleképpen szeretnék újraérettségizni,emeltszinten.
2010. aug. 29. 22:01
 22/24 anonim ***** válasza:
63%
Nem most kellene sirdogálni, hogy anyám, én nem ilyen lovat akartam! Ahhoz, hogy elérd a célodat, tanulni kellett volna. Ráadásul minden diplomához kell a nyelvvizsga, amihez az idegenvezetői hozzá is segíthet. Nyelvet mindenképpen tudnod kell, fogd fel egyfajta nyelvkurzusnak.
2010. aug. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Megkéred a rokont, hogy ne kivételezzen, és valószínűleg elég rosszul fogsz dolgozni, hogy kirúgjanak.
2010. aug. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

[link]


Néz egy másik szakmát az első ingyenes és nem kell hozzá szülöi beleegyezés.

2010. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!