Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egész eddigi életemben be...

Egész eddigi életemben be voltam zárva?!

Figyelt kérdés

Egy 30 km-re levő városban születtem. Először 6-7 éves koromban jártam ott! Eddigi életem során Budapesten is körülbelül 3x voltam. Sehová sem enged el az anyám. Alig ismerek más települést a falun kívül, ahol lakom :S Mit tegyek? Ki akarok innen szabadulni! Nincsenek barátaim sem, csak neten, de nem találkozhatok velük, mert budapestiek, és az anyám nem engedi, hogy ők eljöjjenek hozzám, vagy én elmenjek hozzájuk. Mindenkit évek óta ismerek, telefonon, levélben, és interneten tartjuk a kapcsolatot. Mit tehetnék? Annyi az életem, h elmegyek a suliig, aztán haza. Szabad akarok lenni! Budapestre szeretnék suliba járni, koliba. Szerintetek megoldható?


16,5/L


2010. aug. 29. 19:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mármint 19.28nak szólt.
2010. aug. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!